در گفتگو با خبرگزاری میزان

رمضی: حضورم در شورای برون مرزی وزارت ورزش نشان از توجه به ورزش کارگری است/ مسابقات دوومیدانی کارگری حکم انتخابی تیم ملی بود

رییس فدراسیون ورزش کارگری گفت: مهمترین مسابقات پیش رو ورزش کارگری، جام جهانی شرکت‌ها در یونان و مسابقات جهانی کارگری در ایتالیا است که سال آینده برگزار خواهد شد.
رمضی: حضورم در شورای برون مرزی وزارت ورزش نشان از توجه به ورزش کارگری است/ مسابقات دوومیدانی کارگری حکم انتخابی تیم ملی بود

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش کارگری جواد رمضی در گفت‌وگو با میزان، درخصوص آخرین اخبار مربوط به فدراسیون ورزش کارگری و مسابقات پیش رو، اظهار داشت: فدراسیون کارگری جزو فدراسیون‌های نوپا در ورزش است و تنها ۸ سال از عمر آن می‌گذرد. درحال حاضر ۳۱ انجمن ورزشی و ۳۱ هیئت استانی فعال داریم. خوشبختانه شرایط کاری و اجرایی فدراسیون روز به روز بهتر پیش می‌رود و امیدواریم بتوانیم بهترین نتایج را در مسابقات جهانی که سال آینده برگزار خواهد شد بگیریم.

 


وی درباره عضویتش در شورای برون مرزی وزارت ورزش و جوانان، گفت: من یکی از کاندیدا‌ها بودم و خوشحالم که اعضای این شورا بنده را قابل دانستند تا در این بخش فعالیت داشته باشم. به نظر جدا از جایگاه شخصی این عضویت، به نظرم حضورم در این فدراسیون آن هم با رای گیری نشان از توجه سایر فدراسیون‌ها و تعاملی است که فدراسیون کارگری با سایر رشته‌های ورزشی داشته است. این انتخاب نشان داد ورزش کارگری مورد تایید فدراسیون‌های دیگر هست و اینکه من به عنوان رییس فدراسیون ورزش کارگری در این شواری بروز مرزی که یکی از حساسترین و مهمترین بخش‌های اجرایی دستگاه ورزش کشور به حساب می‌آید، نشان از توجه و اهمیت به فدراسیون ورزش کارگری است.

رییس فدراسیون ورزش کارگری با اشاره به برگزاری دوره‌ها و مسابقات مجازی در روز‌های کرونایی، خاطرنشان کرد: در تقویم سال ۹۹، ۷۵ مسابقه در رشته‌های مختلف ورزشی را پیش بینی کرده‌ایم و تاکنون به خوبی برنامه‌های مد نظرمان اجرایی شده است. باتوجه به اینکه می‌دانستیم کرونا محدودیت‌ها و مشکلاتی ایجاد می‌کند، در سایت فدراسیون یک فضای مجازی مختص برگزاری مسابقات و دوره‌های آموزشی ایجاد کردیم که عملکرد خوبی هم در این زمینه داشته‌ایم. در این فضای مجازی طراحی شده در سایت فدراسیون، مسابقات رشته‌هایی مانند دارت، شطرنج و پتانگ مسابقات کجازی برگزار کردیم. همچنین در بخش کاتای رشته‌های رزمی و مهارت خاص در رشته‌های تیمی مانند پرتاب توپِ بسکتبال به سبد، شوت هندبال و روپایی مسابقاتی در فضای مجازی برگزار کردیم که بازخورد بسیار خوبی داشت و علاقه‌مندان زیادی را جلب خود کرد.

رمضی درباره پایان رقابت‌های دوومیدانی کارگران در اهواز، تصریح کرد: باتوجه به حضور ایران در مسابقات دوومیدانی کارگری جهان، لازم بود که نفرات منتخب رای حضور در ترکیب تیم ملی دوومیدانی برای شرکت در این رویداد جهانی مشخص می‌شد و درواقع هدف اصلی از برگزاری مسابقات دومیدانی کارگران کشور انتخاب ترکیب تیم ملی بود؛ البته همه این اقدامات منوط به اینست که مسابقات جهانی دوومیدانی کارگری لغو نشود. از این مسابقات استقبال خوبی شده بود. ۳۰ تیم از ۲۹ استان در بخش مردان و ۱۵ استان در بخش بانوان شرکت داشتند.

رمضی در پایان درباره رویداد‌های مهم و بین‌المللی ورزش کارگری در سال ۱۴۰۰ گفت: مهمترین مسابقات پیش رو جام جهانی شرکت‌ها است که به میزبانی یونان و اواخر خرداد ماه برگزار خواهد شد. همچنین از مسابقات جهانی کارگری ایتالیا را هم اواخر فصل بهار پیش رو داریم و در هر دو رویداد ورزش کارگری ایران حضوری شایسته خواهد داشت.

۱۱ بهمن ۱۳۹۹ ۱۳:۱۲
خبرگزاری میزان |
کد خبر : ۲۳۳,۴۹۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید