جواد رمضی در پیامی سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران را تبریک گفت

جواد رمضی در پیامی سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران را تبریک گفت

 

 

 

 

 

 

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش کارگری جواد رمضی در پیامی سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران را تبریک گفت.

در پیام رئیس فدراسیون ورزش کارگری آمده است:

۲۲ بهمن ماه یادآور رشادت ها و جوانمردی ملتی است که در لبیک به امام و مقتدایشان خمینی کبیر (ره) در برابر ظلم و ستم حاکم بر رژیم ستمگرطاغوت و متحدان منطقه ای و فرا منطقه ای آن بساط بی عدالتی و استبداد را از میهن عزیز برچیده و پس از این پیروزی عظیم  با استعانت از درگاه خداوند متعال و رهبری و هدایت معمار کبیر انقلاب نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را به رسمیت شناخته و مبنای اداره کشور را قوانین مبتنی بر دین مبین اسلام قرار دادند. بی شک در این راه مقدس و پر فراز و فرود خون های زیادی بر زمین ریخت و تاریخ هیچگاه جنایت های رژیم منحوس پهلوی را از یاد نخواهد برد. زنان و مردان این سرزمین پاک از هر قشری و در هر سنی در این پیروزی شیرین سهم داشته و در سرنگونی رژیم ظالم پهلوی نقش به سزایی را ایفا کردند. در همین راستا نهال کوچک انقلاب هم اکنون با پشتوانه ملت هوشیار و همیشه در صحنه تبدیل به درختی تنومند گردیده و اکنون هیچ قدرت خارجی جرات دست اندازی و طمع به آنرا ندارد. پس از رحلت حضرت امام (ره) برخلاف پیش بینی های صورت گرفته از سوی دشمنان خارجی و معاندان داخلی با هدایت و رهنمودهای مقام معظم رهبری و پشتوانه عظیم مردمی کشور عزیزمان با وجود اعمال تحریم های ظالمانه از سوی استکبار جهانی و فشار اقتصادی بر مردم همچنان در همان مسیر و با اقتدار در راه توسعه و تعالی و استقلال اقتصادی گام های بسیار مهمی را برداشته و در این راه لحظه ای درنگ نکرده است.

بی شک در سالهای اخیر و با غلبه بر جنگ ظالمانه اقتصادی اقتدار و اتحاد ملت شریف ایران اسلامی بار دیگر به قدرت های جهانی نمایش داده شد و به آنان گوشزد کرد که راه امام و آرمانهای انقلاب همچنان ادامه خواهد داشت.

در پایان بر خود لازم می دانم فرارسیدن سالروز چهل و دومین بهار انقلاب شکوهمند اسلامی را به عموم ملت شریف و همیشه در صحنه ایران اسلامی خاصه جامعه شریف و عزیز کارگر که سهم بسزایی را این پیروزی عظیم داشته اند تبریک و تهنیت عرض نمایم.

به امید فردایی بهتر برای ایران عزیز

 

جواد رمضی

رئیس فدراسیون ورزش کارگری 

۱۲ بهمن ۱۳۹۹ ۰۸:۵۱
کد خبر : ۲۳۳,۵۵۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید