در دیدار رئیس فدراسیون ورزش کارگری با مدیر پخش شبکه تلویزیونی ورزش

انعکاس مطلوب فعالیت های فدراسیون ورزش کارگری مورد تاکید قرار گرفت

انعکاس مطلوب فعالیت های فدراسیون ورزش کارگری مورد تاکید قرار گرفت
به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش کارگری صبح امروز جواد رمضی با محمد رضا پور حسن مدیر پخش شبکه تلویزیونی ورزش دیدار کرد.
در این دیدار بیژن خراسانی نایب رئیس فدراسیون،مبین بهداد مدیر روابط عمومی فدراسیون، مصطفی انجیله ای مشاور رسانه ای رئیس فدراسیون و علی کاظمی مشاور جواد رمضی و دبیر انجمن تیراندازی کارگران کشور نیز حضور داشتند.
 
نشست امروز با هدف گسترش تعامل و همکاری رسانه ای فی مابین برگزار و مقرر گردید تا در راستای معرفی مطلوب ورزش کارگری حمایتهایی از سوی شبکه ورزش صورت پذیرد.
مدیر پخش شبکه ورزش در این دیدار آمادگی خود را جهت همکاری و حمایت از ورزش کارگری اعلام کرده و افزود: فعالیت فدراسیون در ۳۱ رشته ورزشی و کسب مقام سوم مسابقات جهانی نشانه کارنامه درخشان این بخش از ورزش کشور است.
پور حسن گفت: با توجه به جامعه هدف ۱۴ میلیونی ورزش کارگری و در راستای گسترش ورزش سلامت محور، این شبکه حداکثر تلاش خود را جهت آشنایی مخاطبین با فعالیتهای این فدراسیون بعمل خواهد آورد و آمادگی دارد تا نسبت به پخش محتوای رسانه ای تهیه شده از سوی فدراسیون اقدامات لازم را بعمل آورد.
در ادامه این دیدار جواد رمضی گفت: ورزش کارگری از ظرفیت های بسیاری برخوردار بوده و این فدراسیون با داشتن ۳۱ رشته ورزشی و برگزاری ۷۰ رویداد سالیانه یکی از پرکارترین فدراسیون های کشور می باشد.وی افزود: امیدوارم با حمایت های رسانه ملی و شبکه ورزش به اهداف خود در جهت انعکاس مطلوب این فعالیت ها برسیم. ایشان برگزاری دوشنبه های ورزش و کار را حاصل حمایت های سازمان بسیج کارگران و کارخانجات و همچنین نگاه مثبت کارفرمایان شرکت ها و واحدهای صنعتی برشمرده و افزود: این موفقیت حاصل تفاهم نامه ای است که میتواند الگوی مناسبی از تعامل و همکاری باشد. ایشان حضور در عرصه های بین المللی و کسب مقام سوم رقابت های ۲۰۱۹ اسپانیا را موجب افزایش انگیزه کارگران دانست و این پیروزی را حاصل تلاش همه دست اندرکاران ورزش کارگری اعم از ورزشکاران،اعضای انجمن ها و هیات های ورزشی دانست و ابراز امیدواری کرد تا در رویدادهای برون مرزی سال آینده (بازیهای جهانی ورزش شرکت ها و کمپانی ها در یونان) و (مسابقات جهانی کارگران در ایتالیا) بتوانیم بار دیگر پرچم پرافتخار جمهوری اسلامی ایران را به اهتزاز درآوریم.
در ادامه جلسه مصطفی انجیله ای مشاور رسانه ای رئیس فدراسیون تولید و پخش مستند های ورزشی حوزه کارگری، پخش زنده رویدادها و رقابتهای ورزشی کارگری، پوشش رسانه ای فینال مسابقات تیراندازی کارگران کشور، تولید محتوای رسانه ای و پخش از شبکه ورزش و برنامه ریزی جهت تولید و ارسال بسته های خبری را از جمله موارد مورد نظر دانست و ابراز امیدواری کرد با حمایت های شبکه ورزش این اهداف بزودی محقق خواهد شد.

همچنین مقرر شد تا جدول رویدادهای ورزش کارگری از سوی روابط عمومی فدراسیون بصورت ماهیانه در اختیار شبکه ورزش قرار گرفته و برنامه ریزی و هماهنگی های لازم جهت پوشش آن در قالب پخش زنده، گزارش خبری و برنامه های تولیدی صورت پذیرد.

۱۵ بهمن ۱۳۹۹ ۲۲:۳۳
کد خبر : ۲۳۳,۹۱۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید