مجمع عمومی عادی سالیانه هیأت ورزش کارگری استان قزوین برگزار شد

مجمع عمومی عادی سالیانه هیأت ورزش کارگری استان قزوین برگزار شد
به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش کارگری صبح امروز مجمع عمومی سالیانه هیأت ورزش کارگری استان قزوین بصورت مجازی با حضور آقای گروسی مدیر کل محترم اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان، سرکار خانم نایبی معاونت محترم ورزشی اداره کل ورزش و جوانان استان، جناب آقای بیژن خراسانی نایب رئیس محترم فدراسیون ورزش کارگری کشور و سایر اعضای محترم  اعم از روسای شهرستانهای تابعه، نمایندگان ورزشکاران، داواران، مربیان باشگاه های کارگری و واحدهای تولیدی،برگزار شد.
در این جلسه اسدی رئیس هیأت ورزش کارگری استان گزارش عملکرد سال ١٣٩٨ و دستاوردهای این هیأت را بیان نمود و همچنین در خصوص عملکرد ١١ ماهه سال ١٣٣٩٩ گزارشی را ارائه نمودند، در ادامه در خصوص بیلان مالی هیأت نیز مباحثی مطرح گردید و همچنین تقویم و برنامه ورزشی و مالی هیأت ورزش کارگری برای سال ١٣۴٠٠ ارائه گردید. پس از آن سرکار خانم نایبی در خصوص آمادگی اداره کل ورزش و جوانان استان قزوین در خصوص میزبانی از رویدادهای ورزشی کارگری در سطح کشور و میزبانی از اردوهای تیم های ملی کارگری اعلام نمودند.
در ادامه آقای گروسی در خصوص حمایت مالی بیشتر از هیأت از طریق اختصاص اماکن ورزشی کارگری مواردی را مطرح نمودند.
در پایان آقای خراسانی نایب رئیس محترم فدراسیون در خصوص توسعه و پیشرفت ورزش کارگری در استان قزوین بیاناتی را بیان نمودند و از کلیه تلاشگران ورزش کارگری استان قزوین تقدیر نمودند.
در پایان از کلیه عزیزانی که جهت توسعه و پیشرفت ورزش کارگری کشور و همچنین ورزش کارگری استان تلاش می نمایند تشکر و قدردانی مینماییم.
۲۰ اسفند ۱۳۹۹ ۱۷:۴۱
کد خبر : ۲۳۶,۲۳۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید