برگزاری مجمع عمومی سالیانه هیات ورزش کارگری استان قم

مجمع سالیانه هیات ورزش کارگری استان قم با حضور مدیر کل تعاون،کارو رفاه اجتماعی استان ،نایب رئیس فدارسیون ورزش کارگری ،معاون توسعه ورزش همگانی و روستایی استان و اعضای مجمع هیات ورزش کارگری استان قم به صورت وبینار برگزار شد.
برگزاری مجمع عمومی سالیانه هیات ورزش کارگری استان قم
به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش کارگری ،مجمع عمومی سالیانه هیات ورزش کارگری استان قم بصورت مجازی و با حضور مصطفی کاویانی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان، معاون توسعه ورزش همگانی اداره کل ورزش و جوانان استان، دانشفر نایب رئیس فدراسیون ورزش کارگری، جیریایی سرپرست هیات ورزش کارگری استان و سایر اعضا اعم از نماینده ورزشکاران، داوران، مربیان، کارفرمایان و باشگاه های کارگری برگزار شد و در نهایت با رای تمامی اعضا عملکرد این هیات از جمله در زمینه مالی مورد تایید قرار گرفت.
در این جلسه عصمت جیریایی شراهی رئیس هیات ورزش کارگری استان به ارائه گزارش عملکرد و دستاوردهای این هیات در سال 98  و همچنین عملکرد 11 ماه سال 99 پرداخت و در ادامه برنامه های پیش بینی شده توسط هیات ورزش کارگری استان در سال 1400 و گزارش مالی هیات را مطرح نمود.
کاویانی مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی نیز در این جلسه از  زحمات جامعه بزرگ کارگری و کارفرمایان و همکاری ها و تعامل اداره کل ورزش و جوانان استان قم با این اداره کل و هیات ورزش کارگری استان و همچنین واحد های تولیدی  که در این سال ها همراه بوده اند و کمک های شایانی در راستای ارتقای ورزش کارگری نموده اند تقدیر و تشکر کرد.
کاویانی افزود : با توجه به بحث ویروس کرونا با کاهش فعالیت های ورزشی مواجه بوده ایم ولی با این وجود عملکرد هیات ورزش کارگری استان در 11 ماه گذشته مطلوب و قابل قبولی داشته است.
وی افزود:ایجاد نشاط و شادابی در جامعه یک هدف مهم و شایسته است که موجب کاهش آسیب‌های اجتماعی می‌شود و توجه به توسعه ورزش همگانی و کارگری در تحقق این هدف کمک بسزایی خواهد کرد
دانشفرنایب رئیس فدراسیون ورزش کارگری بیان داشت فدراسیون ورزش کارگری و هیات های استانی فاقد ردیف بودجه ای می باشند و شناخته شدن ورزش کارگری نشانه تلاش و زحمات مدیران کل و روسای هیات های استانی می باشد.
وی افزود: اطلاع رسانی به موقع کلیه رویدادهای ورزشی به هیئتها و شرکتها از روسای ورزش کارگری استان مورد انتظار است و  در پایان نیز ضمن توصیه به اینکه باید توجه ویژه ای به بخش بانوان داشت  از تلاش و عملکرد بسیار خوب هیات ورزش کارگری استان قم تقدیر و تشکر نمود.
۲۲ اسفند ۱۳۹۹ ۲۰:۱۲
کد خبر : ۲۳۶,۲۶۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید