پیام تبریک رئیس فدراسیون ورزش کارگری بمناسبت نیمه شعبان

پیام تبریک رئیس فدراسیون ورزش کارگری بمناسبت نیمه شعبان
رئیس فدراسیون ورزش کارگری با صدور پیامی فرارسیدن نیمه شعبان و ولادت با سعادت منجی عالم بشریت، مهدی موعود (عج) و هفته سربازان گمنام را تبریک و تهنیت گفت.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش کارگری ، در پیام جواد رمضی آمده است:
 فرخنده‌ میلاد مسعود دوازدهمین‌ اختر درخشان سپهر امامت و ولایت، یگانه‌ منجی‌ عالم‌ بشریت‌ و بزرگ پرچمدار عدل و صلح ، حضرت‌ بقیة‌الله‌ الاعظم (عج) بر تمامی منتظران‌ آن حضرت‌ بویژه جامعه عزیز کار و تلاش کشور تبریک و تهنیت باد.
نیمه شعبان به برکت وجود ستاره ای درخشنده دیگر در آسمان هدایت انسانهای زمینی؛ یکی از خجسته ترین و پر برکت ترین اعیاد مسلمانان و فرصت معنویِ ارزشمندی برای ارتباط با خالق هستی و نزدیکی هر چه بیشتر به معبود و کسب برکات الهی است.
عیدخجسته ای است که در باور منتظران تداعی کننده، شوق دیدار جمال موعود و صبحی که امتداد انوار خورشید عدل و داد آن به قنوت دستان منتظر، گره می خورد تا بنیان ظلم و جور از جهان برچیده شود.
منتظرانی که خسته از قرن ها تحمل ظلم و نابرابری حاکمان تزویر و زور ، به امید دستیابی به صلحی پایدار و جهانی و برچیده شدن بساط جنگ و دشمنی از پهنه گیتی، دست دعا برآسمان دارند و تعجیل در ظهورش را طلب می کنند.
در این بین روز سربازان گمنام امام زمان(عج) وجه تسمیه دیگر این روز مبارک است، سربازان گمنامی که با باور و عشق به میهن اسلامی و اعتقاد به اهداف و آرمان های الهی و با ایمان به دستاورهای نظام مقدس جمهوری اسلامی در راستای حفظ امنیت این مرز و بوم مجاهدت میکنند و موجب این آرامش و امنیت پایدار در گیتی پهناور ایران زمین می گردند که این خود برکتی از احساس انتظار و ظهور حق و غروب ناحق است که ما خود به آن مسلمان هستیم.
با تبریک و تهنیت مجدد ولادت باسعادت برافرازنده پرچم حق و عدالت و احیاگر آئین محمدی (ص) به محضر امت اسلامی ، از درگاه خداوند متعال مسئلت می نمایم انتظار ظهور بقیه الله الاعظم (عج) که همواره منشأ خیر و برکت برای ما بوده، موجب تداوم حرکت جامعه به سوی سعادت و معنویتی پایدار و حضور هرچه بیشتر در عمل به فرامین الهی در دوران‌ غیبت آن حضرت گردد. ان شاء الله
۸ فروردین ۱۴۰۰ ۲۰:۰۸
کد خبر : ۲۳۶,۷۸۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید