معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی با حضور در ساختمان جدید فدراسیون ورزش کارگری با رئیس و کارکنان این فدراسیون دیدار کرد

معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی با حضور در ساختمان جدید فدراسیون ورزش کارگری با رئیس و کارکنان این فدراسیون دیدار کرد
به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش کارگری در ابتدای این دیدار رئیس فدراسیون ورزش کارگری ضمن خوش آمدگویی به دکتر صادقی فر، گزارشی از نشست هم اندیشی همکاران فدراسیون در روز گذشته را ارائه نموده و بر اهمیت آمادگی کامل مسئولان جهت اعزام تیم های ملی به مسابقات و رویدادهای بین المللی تاکید کرد و افزود رویکرد مجموعه همکاران فدراسیون در سال جدید رویکردی خلاقانه و بر پایه ابتکارات و نوآوری خواهد بود.
وی ضمن قدردانی از حمایت و مساعدت های دکتر صادقی فر و مجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی خواستار استمرار و افزایش این حمایت ها جهت حضور قدرتمند تیم های ملی کارگری در مسابقات جهانی شده و آینده ورزش کارگری را آینده ای روشن و روبه جلو ارزیابی کرد.

 

در ادامه کارکنان فدراسیون نیز به ارائه گزارش اقدامات صورت گرفته و نقطه نظرات خود پرداختند.

 

🔻دکتر صادقی فر در دیدار نوروزی با مسئولین فدراسیون ورزش کارگری:

🔹توجه به بخش آموزش از طریق فضای مجازی در شرایط فعلی بهترین گزینه روبرویی با وضعیت موجود بوده و تقویت و استمرار آن در سال جدید از مطالبات جدی می باشد.

🔹ارتقاء جایگاه فدراسیون از جمله آثار پرداختن به امر آموزش می باشد.

🔹وفاق،همدلی و همکاری کارکنان فدراسیون الگویی مطلوب از کار تیمی است که نتایج آن در سالهای گذشته مشهود بوده است.
🔹فعالیت در ۳۱ رشته ورزشی و برگزاری رویدادهای ورزشی در بستر فضای مجازی، تلاش خستگی ناپذیر و شبانه روزی مسئولین و کارکنان فدراسیون و دور بودن از هرگونه حواشی این فدراسیون را به یکی از شاخص ترین فدراسیون های ورزشی مبدل کرده است.

🔹فرهنگ سازی، مشارکت گیری، تبادل اطلاعات و تعامل دوسویه با جامعه مخاطب باید در اولویت های اصلی اقدامات رسانه ای از سوی روابط عمومی فدراسیون و دست اندرکاران امر قرار گیرد.

🔹تاثیرات مثبت سلامت کارگران با پرداختن به ورزش باید به بهترین نحو مطلوب اطلاع رسانی گردد.

🔹مشکلات و موانع نباید ذره ای به برنامه ها و اهداف فدراسیون خلل وارد کند.

 

🔻دکتر صادقی فر در دیدار نوروزی با مسئولین فدراسیون ورزش کارگری:

 

🔹اعزام ورزشکاران از دل کارخانجات صنعتی به مسابقات جهانی اسپانیا از افتخارات این دوره است و این رویه در مسابقات جهانی ایتالیا نیز تکرار می شود.

 

🔹منابع انسانی بعنوان یکی از اصلی ترین نیاز سازمان بوده که  الحمدالله در فدراسیون ورزش کارگری شاهد نیروهای جوان و کارآمد در کنار افراد مجرب می باشیم که کار تیمی را خوب بلدند.

🔹تمام تلاش خود را جهت افزایش استقلال مالی فدراسیون بکار خواهم گرفت.

🔹پیگیری های لازم جهت تسریع در احداث ساختمان فدراسیون و رفع موانع پیش رو انجام خواهیم داد.

🔹همکاری و تعامل بسیار نزدیک بین فدراسیون ورزش کارگری و اداره کل امور ورزشی موجب شد تا در سال گذشته توانستیم به اهداف مورد نظر ورزش کارگری دست یابیم.

🔹پرداختن به ورزش بازنشستگان با همکاری سازمان بازنشستگی کشور و ورزش خانواده های کارگران را با جدیت پیگیری نمایید.

🔹حمایت های بیدریغ و بی شائبه دکتر شریعتمداری بعنوان یکی از اصلی ترین علل موفقیت های بدست آمده در ورزش کارگری بوده است.

🔹با مدیریت بسیار خوب آقای رمضی تا کنون موفقیت های خوبی را در عرصه های ملی و بین المللی کسب نموده ایم.

 

۱۵ فروردین ۱۴۰۰ ۱۷:۵۳
کد خبر : ۲۳۶,۹۹۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید