تعویق هفتمین دوره بازی های جهانی ورزش کارگری ایتالیا

تعویق هفتمین دوره بازی های جهانی ورزش کارگری ایتاليا

در جلسه هیئت اجرایی کنفدراسیون جهانی ورزش کارگری که در تاریخ 6 فروردین 1400 برگزار گردید تصمیم مهم و حیاتی در رابطه با شرایط پاندمی کرونا اتخاذ گردید. بازی های جهانی ورزش کارگری که مقرر بود در خرداد ماه سال جاری و در شهر چرویا- ایتالیا برگزار گردد به تاریخ 20 لغایت 25 مهرماه سال 1400 موکول گردید. با توجه به شرایط و جو سنگین پاندمی این تصمیم اجتناب ناپذیر بود. جناب آقای مولئا ریاست کنفدراسیون جهانی CSIT در دیداری که با شهردار شهر چرویا داشتند در رابطه با تاریخ جدید به توافق رسیدند.

 

ریاست کنفدراسیون جهانی افزود در راستای حضور تمامی ورزشکاران، متخصصین و هیئت همراه کشورهای شرکت کننده از سرتاسر جهان این تصمیم اتخاذ گردید. با توجه به قوانین کشور ایتالیا تعداد کثیری از ورزشکاران کشورهای غیر اروپایی امکان حضور در بازی های جهانی را نمی یافتند چرا که می بایست در بدو ورود به کشور ایتالیا قرنطینه گردند. در نهایت ما این تصمیم را گرفتیم تا همه بتوانند در این رویداد ورزشی حضور یابند.

هیئت اجرائی بعد از آنالیز و بررسی شرایط موجود و تاثیرات پاندمی و همچنین حفظ سلامت کامل ورزشکاران و شرکت کنندگان در بازی های جهانی، برگزاری این رقابت ها را در دو ماه آتی و در خردادماه را غیرمسئولانه دانست. تصمیم اتخاذ شده آسان نبوده اما با در نظر گرفتن شرایط موجود، منطقی ترین تصمیم ممکن بود.

 

۱۶ فروردین ۱۴۰۰ ۱۳:۲۱
کد خبر : ۲۳۷,۰۴۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید