وبینار مشترک مسئولین فدراسیون با روسای هیات ها و انجمن های ورزش کارگری

وبینار مشترک مسئولین فدراسیون با روسای هیات ها و انجمن های ورزش کارگری

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش کارگری نشست مشترک مسئولین فدراسیون ورزش کارگری با روسای هیات ها و انجمن های ورزش کارگری صبح امروز بصورت مجازی برگزار شد.در ابتدای این نشست جواد رمضی رئیس فدراسیون موضوع بیماری کرونا و نقش آن در آسیب به ورزش را بسیار مهم ارزیابی نموده و افزود: تاثیرات منفی کرونا بر اقتصاد تمامی بخش های کشورها از جمله ورزش را درگیر نموده و جذب منابع مالی در راستای اعزام تیم ها به رقابت های گوناگون را دچار اختلال کرده است.اما با توجه به مشکلات ناشی از ویروس کرونا فدراسیون ورزش کارگری شاهد موفقیت های خوبی از جمله عضویت در شورای برون مرزی وزارت ورزش و جوانان و همچنین عضویت مجدد در کمیته ملی المپیک بوده و برگزاری ۵۵ رویداد در سال گذشته با توجه به شرایط فعلی کارنامه قابل قبولی از ورزش کارگری بجای گذاشته است.

 

وی تکمیل ارکان و ساختار انجمن ها و هیات ها را از موارد ضروری بر شمرده و بر انتصاب و انتخاب افراد دارای صلاحیت و تخصص تاکید کرد.

رئیس فدراسیون ورزش کارگری در ادامه افزود: سال گذشته در برگزاری مجامع عادی عمومی سالیانه هیات ها اتفاقات خوبی را شاهد بودیم و در مجامع انتخاباتی نیز جز سه استان مابقی مجامع در زمان مقرر برگزار گردیده و در سالجاری در کوتاه ترین زمان ممکن نسبت به برگزاری مجامع انتخاباتی باقیمانده اقدام خواهیم کرد.

وی در خصوص رعایت دستورالعمل برگزاری مجامع عمومی عادی سالیانه به اهمیت ارائه گزارشات مالی توسط خزانه دار هیات مربوطه اشاره نموده و تاکید کرد: مقتضی است تقویم عملیاتی هیات ها و مصوبات سالیانه در زمان برگزاری مجمع نهایی گردد.

ایشان در خصوص انتصاب روسای انجمن های ورزشی استانها افزودند: تعامل و همفکری هیات ها با روسای انجمن های کشوری سبب می شود تا افراد متخصص و کاربلد در بدنه انجمن های استانی قرار گرفته و این امر میتواند موجبات تقویت رشته های ورزشی در استانها را فراهم نماید.

در ادامه جلسه روسای هیات ها و انجمن های حاضر در جلسه به ارائه پیشنهادات و نقطه نظرات خود پرداختند.

در پایان جلسه نیز رای گیری جهت تصویب تقویم عملیاتی سال ۱۴۰۰ ورزش کارگری صورت گرفت که با اکثریت آرا به تصویب رسید و در صورت تصویب نهایی در جلسه هیئت رئیسه فدراسیون به مرحله اجرا می رسد.

گفتنی است دبیر کل و نایب رئیس فدراسیون و مسئولین کمیته های مختلف فدراسیون در این نشست حضور داشتند.

۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۳:۱۹
کد خبر : ۲۳۸,۶۸۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید