امضای تفاهم نامه همکاری فی مابین فدراسیون ورزش کارگری و شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی ایران

امضای تفاهم نامه همکاری فی مابین فدراسیون ورزش کارگری و شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی ایران
به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش کارگری جواد رمضی صبح امروز با حمیدرضا کیا منفرد مدیرعامل شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی ایران دیدار کرد.
رییس فدراسیون ورزش کارگری در این دیدار ضمن تبیین اهداف و برنامه های ورزشی کارگران کشور بر اهمیت نقش ورزش در افزایش شور و نشاط جامعه هدف و افزایش بهره وری تاکید کرد.جواد رمضی افزود: فعالیت 31 انجمن ورزشی و دارابودن جامعه مخاطب 40 میلیونی بار سنگینی را بر دوش این نهاد قرار داده که جز با همکاری دستگاههای ذیربط و حمایت های آنان قادر به خدمت رسانی مطلوب به این قشر عزیز و زحمتکش کشور نخواهیم بود.

 

 

وی در ادامه به برگزاری 54 رویداد در سال گذشته اشاره کرده و گفت: با وجود شیوع ویروس کرونا و مشکلات به وجود آمده توانستیم از فرصت موجود در فضای مجازی بهره مند شده و مسابقات را بصورت مجازی برگزار کنیم تا بخشی از آسیب های وارده به سلامتی ورزشکاران عزیز را جبران کنیم.
وی افزود: اولویت ما در اعزام ورزشکاران به مسابقات جهانی ورزشکاران آماتور و کارگر بوده و در آخرین آوردگاه بین المللی توانستیم با 6 پله صعود نسبت به ادوار گذشته به مقام سوم جهان دست یابیم.
وی مهمترین چالش حال حاضر فدراسیون و دغدغه های اصلی خود را عدم اختصاص بودجه مستقل برای فدراسیون عنوان کرد و افزود: در صورت وجود بودجه مستقل می توانیم تحول عظیمی را در ورزش کارگری ایجاد کنیم.
مهندس کیامنفرد مدیرعامل شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی نیز در این دیدار ضمن تمجید از اقدامات صورت گرفته، رسالت فدراسیون ورزش کارگری را بسیار ارزشمند دانسته و بر توسعه و گسترش همکاری های فی مابین تاکید کرد.

کیامنفرد با تاکید بر سیاست افزایش سطح سلامتی و تندرستی کارکنان در مدیریت ارشد شرکت، گفت: این شرکت در طول سالیان گذشته از طریق برگزاری مسابقات ویژه و هماهنگ بین شرکت‌ها و شعب تابعه و همچنین برگزاری مسابقات درون شرکتی، اقدامات قابل ملاحظه ای را داشته است که با اپیدمی و شیوع گسترده ویروس کرونا، برنامه‌ریزی‌ها در این خصوص بر اساس دستورالعمل های ستاد ملی کرونا به حالت تعلیق درآمده است.

مدیرعامل شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی ایران، با اشاره به کمک دولت و مجلس از طریق تخصیص ردیف بودجه به فدراسیون‌های چند حوزه ای از جمله فدراسیون ورزش کارگری، ادامه داد: با امضای این تفاهم نامه از این پس شاهد فصل جدیدی از همکاری بین شرکت و فدراسیون در بخش دوره های آموزشی، برگزاری مسابقات ورزشی، حضور تیم های منتخب در المپیاد و جشنواره های ورزشی و... خواهیم بود.

گفتنی است در پایان جلسه تفاهم نامه همکاری های مشترک فی مابین به امضای دو طرف رسید.
مجید ندیری مشاور عالی و رییس کمیته آموزش، بیژن خراسانی نایب رییس فدراسیون، علی اصغر مهدی نژاد معاون اداری و پشتیبانی و مبین بهداد مدیر روابط عمومی در این دیدار جواد رمضی را همراهی کردند.

  

۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۷:۲۹
کد خبر : ۲۳۸,۷۵۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید