اجرای بیش از 30 برنامه با محوریت ورزش و سلامت جامعه کار و تلاش به مناسبت هفته کارگر در اردبیل

رئیس هیات ورزش کارگری استان اردبیل: تعداد 30 برنامه با محوریت ورزش و سلامت جامعه کار و تلاش به مناسبت بزرگداشت هفته کارگر در واحدهای کارگری استان اردبیل اجرا شد.
هفته کارگر
به گزارش روابط عمومی هیات ورزش کارگری استان اردبیل؛ علی مهری با تشریح برنامه های بزرگداشت هفته کارگر گفت: همزمان با فرارسیدن هفته کارگر از روز یکشنبه، مسابقات مجازی ورزشی و متناسب با سلامت جامعه کار و تلاش و به صورت مجازی اجرا شد.

وی عنوان کرد: برگزاری مسابقه اینترنتی و مجازی ورزش کارگری، تست کرونا کارگران، اهدای ماسک و گل در بین کارگران، تجلیل از نخبگان جامعه کار و تولید و کارگران نمونه استان، تجلیل از خانواده‌های شهدای کارگران از برنامه های تدوین شده جهت بزرگداشت هفته کارگر در استان اردبیل بود.

مهری اظهار کرد: تجلیل از کارگران منتخب توسط واحدهای تولیدی، پخش بیش از ۲۸ هزار بسته‌ معیشتی بین کارگران و اقشار آسیب‌دیده به همت واحدهای تولیدی، تجلیل از خادمان سلامت و مسئولین بهداشت کار در واحدهای تولیدی، برگزاری مسابقه مجازی کاتا کاراته کارگران ورزشکار، برگزاری مسابقه مجازی دارت کارگران و برگزاری مسابقات روپایی فرزندان کارگر به صورت مجازی از برنامه های متناسب با این ایام بود.

۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۲۰:۰۸
روابط عمومی هیات ورزش کارگری استان اردبیل |
کد خبر : ۲۳۹,۰۵۲
کلیدواژه ها: اجرای 30 برنامه به مناسبت هفته کارگر

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید