کسب رتبه اول روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل در ارزیابی وزارتی

رئیس هیات ورزش کارگری استان اردبیل با اهدای لوح از روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل به جهت کسب رتبه اول کشوری در ارزیابی مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی این وزارت قدردانی کرد.
رتبه اول روابط عمومی

به گزارش روابط عمومی هیات ورزش کارگری استان اردبیل؛ رئیس هیات ورزش کارگری استان اردبیل با اهدای لوح از روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل به جهت کسب رتبه اول کشوری در ارزیابی مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی این وزارت قدردانی کرد.

در متن این لوح آمده است:

"

جناب آقای حامد جهانگیری

مسئول محترم روابط عمومی هیات و  اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل

با سلام و اهدای درود؛

بی شک اطلاع یابی، اطلاع رسانی و طرح دیدگاه های مختلف  و همچنین معرفی دستاوردهای دستگاه های زیرمجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در استان اردبیل به مردم شریف ایران مرهون تلاش ها و زحمات ارزشمند کارگزارانی است که با  تدبیر، امید و روشنگری در جامعه نقش آفرینی می کنند.

بدینوسیله کسب رتبه اول روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل در ارزیابی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی که با تکیه بر هم افزایی و هم اندیشی، توسعه ارتباطات انسانی، فضایی سالم را برای اطلاع رسانی وسیع، وثیق و ارتباطات صمیمانه و اثر بخش بین مردم و دستگاه‌های تابعه این وزارت در استان اردبیل را فراهم می آورید، تبریک و تهنیت عرض نموده و این لوح سپاس تقدیم حضورتان می‌گردد. امیدوارم با اتکال به خداوند متعال با ارتبـاط مـوثر در سـامـان دادن امـور روابـط عمومـی آن دستگاه پایـدار و نقش آفـرین بـاشید.

علی مهری

                         رئیس هیات ورزش کارگری استان اردبیل

 "

۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۲۱:۴۰
روابط عمومی هیات ورزش کارگری استان اردبیل |
کد خبر : ۲۳۹,۲۳۳
کلیدواژه ها: کسب رتبه اول توسط روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل,حامد جهانگیری,هیات ورزش کارگری اردبیل

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید