نشست مشترک مسئولین فدراسیون ورزش کارگری با روسای انجمن های ورزشی کشور

نشست مشترک مسئولین فدراسیون ورزش کارگری با روسای انجمن های ورزشی کشور

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش کارگری نخستین نشست مشترک مسئولین فدراسیون ورزش کارگری با روسای انجمن های ورزشی کشور در سال 1400 صبح امروز برگزار شد. در ابتدای جلسه مرتضی اسماعیلی دبیر کل فدراسیون به تبیین دستاوردهای سال گذشته در بخش برگزاری مسابقات مجازی پرداخته و خاطر نشان کرد: تقویم عملیاتی سال 1400 نیز همچون سال گذشته به دو بخش رویدادهای حضوری و مجازی تقسیم گردیده و تمرکز آن بر برگزاری بدون حاشیه رویدادهای مجازی با توجه به شرایط کنونی ناشی از شیوع ویروس کرونا می باشد. وی در ادامه ابراز امیدواری کرد تا در آینده نزدیک شاهد افزایش شمار افراد واکسینه شده در کشور باشیم تا بتوانیم در صورت امکان نسبت به برگزاری رشته های کم برخورد تا پایان سالجاری اقدام کنیم. ایشان در ادامه تکمیل ساختارهای انجمن ها را بسیار مهم ارزیابی کرده و افزودند: انتظار می رود انجمن ها نسبت به معرفی افراد با انگیزه و توانمند در بدنه خود در کوتاه ترین زمان ممکن اقدام نمایند.وی نیروی انسانی کارآمد و آشنا به کار را یکی از اصلی ترین عوامل پیشرفت در هر حوزه دانسته و افزود: فدراسیون ورزش کارگری رسالت اصلی خویش را ارائه و اجرای برنامه های سلامت محور برای جامعه کار و تلاش کشور دانسته و همچون گذشته در این مسیر گام برمیدارد. ایشان با اشاره به برگزاری بسیار خوب دوره های آموزش مجازی در سال گذشته ابراز امیدواری کرد تا در سال جدید با توانی مضاعف و با هدف ارتقاء سطح دانش و آگاهی جامعه مخاطب گام های خوبی را برداشته و به اهداف عالی ورزش کارگری دست یابیم.وی در ادامه خواستار توجه بیشتر انجمن ها به حوزه روابط عمومی و ارتباطات گردیده و بر اهمیت نقش رسانه ها در بازتاب فعالیت های صورت گرفته در ورزش کارگری تاکید کرد.ایشان در پایان به انتشار منظم ماهنامه ورزش و کار از مهرماه سال گذشته تا کنون اشاره کرده و افزود: انجمن ها می توانند از این بستر جهت انعکاس مطلوب فعالیت های صورت گرفته بهره مند گردند.

در ادامه جلسه مجید احتشام زاده معاون فنی و ورزشی فدراسیون نیز در سخنانی کوتاه به تبیین تقویم عملیاتی سالجاری فدراسیون ورزش کارگری پرداخت.

سپس علی کاظمی رئیس کمیته هیات ها و انجمن های ورزشی مواردی را در خصوص فرآیند بررسی ارزیابی عملکرد انجمن ها و تدوین پروتکل برگزاری رویدادهای ورزشی بیان کردند.

در ادامه جلسه روسای انجمن های ورزشی حاضر در جلسه به بیان دیدگاه ها و نقطه نظرات خود پرداختند.

۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۳:۳۳
کد خبر : ۲۳۹,۴۸۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید