در راستای توسعه همکاری های فی مابین

تفاهم نامه مشترک فدراسیون های ورزش کارگری و ووشو صبح امروز به امضای طرفین رسید

تفاهم نامه مشترک فدراسیون های ورزش کارگری و ووشو صبح امروز به امضای طرفین رسید

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش کارگری جواد رمضی صبح امروز با امیر صدیقی رئیس فدراسیون ووشو دیدار و بر گسترش همکاریهای فی مابین تاکید کرد. رئیس فدراسیون ووشو در این دیدار ورزش کارگری را بعنوان یک فرصت جهت تعالی رشته های فعال در این فدراسیون قلمداد کرده و گفت: جمعیت 14 میلیونی کارگر کشور و همچنین مشارکت گرفتن از اعضای خانواده این عزیزان در امر ورزش می تواند بعنوان یکی از بهترین فرصت برای توسعه و تعمیم ورزش در اولویت برنامه های اجرایی تصمیم گیران ورزش کشور قرار گیرد.وی در ادامه به فعالسازی طرح سفیران سلامت در فدراسیون ووشو اشاره کرده و افزود: اجرای این طرح در کارخانجات و شرکت ها در قالب طرح ورزش همگانی و سلامت محور امکانپذیر بوده و پیش بینی می کنم که با استقبال گسترده ای همراه باشد و آمادگی لازم را جهت برگزاری رایگان این طرح اعلام می نمایم. وی رشته تایچی را بعنوان رشته ای همگانی دانسته و اجرای آنرا در بنگاههای صنعتی عملیاتی دانست.

وی در ادامه بر فعال سازی انجمن های ووشو کارگری در سطح استانها تاکید و آمادگی خود را جهت هرگونه مساعدت در این زمینه اعلام کرد.

در ادامه جواد رمضی رییس فدراسیون ورزش کارگری رشته های رزمی را مورد اقبال جامعه ورزش کارگری دانسته و افزود: به دنبال جذب حمایت از رشته های رزمی به واسطه ارتباط با فدراسیون های مرجع هستیم.

وی در ادامه افزود: در سالهای گذشته با برگزاری 75 مسابقه و رویداد توانستیم به بخش زیادی از اهداف مورد نظر دست یابیم اما با شیوع ویروس کرونا شاهد آسیب فراوانی به ورزش کشور بوده و برگزاری رویدادهای مجازی نتوانسته است انتظارات ما را برآورده سازد.وی ضمن استقبال از مساعدت های رییس فدراسیون ووشو به برگزاری آزمایشی رشته تایچی در یکی از کارخانجات استان تهران اشاره نموده و افزود: امیدوارم با امضای این تفاهم نامه گام های مثبتی را در راستای افزایش شور و نشاط در جامعه کار و تلاش کشور برداریم.

رمضی در ادامه افزود: پویش دوشنبه های ورزش و کار یکی از طرح های موفقی بود که اجرایی شد اما با توجه به شیوع ویروس کرونا در حال حاضر متوقف شده است.

وی در ادامه خواستار حمایت فدراسیون ووشو در بخش آموزش گردید.

ایشان در پایان افزود: با توجه به اینکه ووشو جزو رشته های اصلی فدراسیون جهانی بشمار نمی آید تلاش میکنیم تا با برگزاری مسابقات آسیایی و منطقه ای افزودن این رشته به رشته های اصلی را مطالبه خواهیم کرد.

در پایان تفاهم نامه مشترک به امضای روسای دو فدراسیون رسید.

در ادامه جلسه بیژن خراسانی نایب رییس فدراسیون مجید احتشام زاده معاون فنی و ورزشی مجید ندیری مشاور عالی و رییس کمیته آموزش و سید داود افضلی رییس انجمن ووشو کارگران کشور به ارائه نقطه نظرات خود پرداختند.

۱۰ خرداد ۱۴۰۰ ۱۴:۱۴
کد خبر : ۲۴۰,۲۴۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید