دیدار رئیس فدراسیون ورزش کارگری و مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی کرمان با مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران

دیدار رئیس فدراسیون ورزش کارگری و مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی کرمان با مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران
به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش کارگری صبح امروز جواد رمضی رئیس فدراسیون ورزش کارگری و رضا اسماعیلی مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی کرمان و هیات همراه با مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران دیدار کردند
جواد رمضی در این دیدار گفت: رسالت اصلی فدراسیون ورزش کارگری توسعه و گسترش ورزش با هدف ایجاد افزایش شور و نشاط و بهره وری و افزایش انگیزه آنان از طریق اعزام به رویدادهای بین المللی است.

ایشان در ابتدای صحبت های خود به تاریخچه ورزش کارگری و ویژگی های آن اشاره کردند.

وی در ادامه افزود: فعالیت در ۳۱ رشته ورزشی و فعالیت ۳۱ هیات دراستانها و همچنین ساختار سازمانی در کلیه شهرستانها و عضویت در سه نهاد بین المللی از ویژگی های شاخص این فدراسیون می باشد.

 
🔻هزینه برای ورزش کارگری به نوعی سرمایه گذاری برای این قشر زحمتکش و کارفرماها می باشد.
 
🔻علیرغم تاکیدات مکرر به اهمیت نقش ورزش در تمامی ابعاد زندگی کارگران، متاسفانه در عمل شاهد حمایت کمی از سوی مدیران شرکت ها و واحدهای صنعتی کشور بوده ایم.
 
🔻آمادگی داریم تا در صورت اعلام آمادگی شرکت ها تیم های آنان را به مسابقات جهانی شرکت ها اعزام نماییم.
 
🔻عضویت در سه نهاد بین المللی و کسب کرسی در این نهادها از نقاط قوت فدراسیون ورزش کارگری می باشد.
 
🔻فدراسیون ورزش کارگری آمادگی دارد تا با همکاری هیات ورزش کارگری استان کرمان نسبت به ارائه و اجرای برنامه های ورزشی در شرکت های زیرمجموعه شرکت ملی صنایع مس ایران اقدام نماید.
 
🔻با کمترین امکانات بهترین نتایج را در رویدادهای بین المللی کسب کرده ایم.

 

مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی کرمان نیز در این دیدار به ارتباط مستقیم بیش از ۱۰۰۰ نفر از کارگران شرکت صنایع ملی مس ایران در استان اشاره نموده و افزودند: با حمایت شرکت مس از ورزش کارگری می توانیم شاهد اتفاقات بهتری چه در بخش ملی و چه در بخش بین المللی باشیم.

ایشان در ادامه خواستار حمایت بیشتر در بحث اعزام کارگران به مسابقات جهانی و همچنین مشارکت در اعزام به مسابقات جهانی شرکت ها گردیده و به اهمیت این رقابت ها در ایجاد انگیزه ورزشکاران کارگر اشاره کردند.

در پایان این دیدار دکتر اردشیر سعد محمدی به فعالیت های گسترده شرکت در ورزش کشور اشاره کرده و افزود: متاسفانه با گسترش شیوع ویروس کرونا بخش های مختلف کشور دچار آسیب گردیده و ورزش نیز از این قاعده مستثنی نبوده است. ایشان در ادامه آمادگی خود را جهت هرگونه حمایت از ورزش کارگری اعلام نموده و افزودند: از اعزام تیم مس به مسابقات جهانی استقبال نموده و مقدمات اعزام ورزشکاران کارگر این شرکت را فراهم خواهیم کرد.ایشان ضمن استقبال از برگزاری المپیاد ورزش کارگری در استان کرمان آمادگی خود را جهت برگزاری این رویداد اعلام کرد.

بیژن خراسانی نایب رییس فدراسیون  عباس حسنی رییس تربیت بدنی شرکت مس سرچشمه  مسعود نخعی رییس هیات ورزش کارگری کرمان اسلامی نماینده کارکنان مس کرمان  بهداد مدیر روابط عمومی فدراسیون در این دیدار حضور داشتند.

۱ تیر ۱۴۰۰ ۱۳:۰۷
کد خبر : ۲۴۱,۲۶۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید