برگزاری پانزدهمین برنامه زنگ ورزش صبحگاهی و پویش دوشنبه های ورزش و کار

رئیس هیات ورزش کارگری استان اردبیل: همزمان با هفته مبازره با مواد مخدر پانزدهمین پویش دوشنبه‌های ورزش و کار با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در بزرگترین کارخانه نساجی خاورمیانه برگزار شد.
پویش زنگ ورزش کارگری
به گزارش روابط عمومی هیأت ورزش کارگری اردبیل، پانزدهمین برنامه زنگ ورزش صبحگاهی و پویش دوشنبه های ورزش و کار در همزمان با هفته مبازره با مواد مخدر بزرگترین کارخانه نساجی خاورمیانه با حضور جمع کثیری از علاقمندان، کارکنان، کارگران، مدیران و رئیس هیات ورزش کارگری استان اردبیل با شعار ورزش، بهروری و تولید برگزار شد.
 
علی مهری گفت: ابتکار اجرای پویش دوشنبه‌های ورزش از سوی فدراسیون ورزش کارگری و با تلاش انجمن ورزش‌های همگانی کارگران کشور مطرح و از سال گذشته تا کنون برنامه موفق و تاثیرگذار در سطح کارخانجات بزرگ استان اردبیل به اجرا درآمده است.
 
وی با اشاره به برگزاری این پویش در شرکت سبلان پارچه افزود: با توجه به استقبال جامعه کارگری و به ویژه مدیران واحدهای تولیدی و صنعتی و اثرگذاری مطلوب این پویش، هیات ورزش کارگری بر آن شد تا در مرحله بعدی ضمن انسجام بخشی به این برنامه نسبت به تسری این پویش به سایر شهرستان های در چارچوب قوانین و پروتکل های بهداشتی جاری اقدام کند.
 
رئیس هیات ورزش کارگری استان اردبیل اظهار کرد: این مراسم با حرکات ورزشی شاد و ایروبیک در محیطی شاد و نشاط آور انجام شد و کارکنان اقدام به حرکات کششی و حرکات آهسته و شاد ورزشی کردند.

به گزارش روابط عمومی هیأت ورزش کارگری اردبیل این پویش با همکاری  هیات ورزش کارگری اردبیل و مدیریت اجتماعی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل انجام شد.

۱۹ تیر ۱۴۰۰ ۰۹:۳۳
روابط عمومی هیات ورزش کارگری استان اردبیل |
کد خبر : ۲۴۱,۹۸۲
کلیدواژه ها: پویش زنگ ورزش کارگری,دوشنبه های ورزش کارگری,شرکت سبلان پارچه اردبیل,هیات ورزش کارگری اردبیل

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید