اعضای انجمن کاراته ورزش کارگری استان کرمانشاه معرفی شدند

در جلسه هیات ورزش کارگران استان کرمانشاه با حضور اعضا و تشکیلات اداری انجمن کاراته ورزش کارگری استان کرمانشاه درمحل دفتر هیات برگزار و اعضای انجمن کاراته کارگری مشخص و احکام خود را دریافت نمودند.
اعضای انجمن کاراته ورزش کارگری استان کرمانشاه معرفی شدند

به گزارش روابط عمومی هیات ورزش کارگری استان کرمانشاه، محمد شهبازیان در نشست تخصصی با اعضای انجمن کاراته کارگری در خصوص نقش و ضرورت توجه به ورزش در جامعه به ویژه جامعه هدف کارگری و اهمیت به نقش مدیریت اسلامی و اخلاقی در تمام زمینه ها و حوزه ها سخنانی را ایراد نمود.

رئیس هیات ورزش کارگری استان کرمانشاه در این جلسه به تبیین تقویم سالانه فدراسیون ورزش کارگری و هیات استانی در سال۱۴۰۰ پرداخت و ادامه داد : با توجه به شرایط کرونایی موظف به اجرای برنامه ها و رویدادها در بستر فضای مجازی هستیم و امیدواریم با مدیریت صحیح و برنامه ریزی درست رتبه استانی را به جایگاهی که در شان ورزشکاران کرمانشاهی هست، برسانیم.

محمد شهبازیان در ادامه قدمت و تاریخچه ورزش کارگری در ایران را طولانی دانست و اظهار نمود:  سیر تغییرات بنیادی و تحولات اساسی در ورزش کارگری به بعد از پیروزی انقلاب اسلامی و با تصویب قانون اساسی و در پی آن قانون کار جمهوری اسلامی ایران و در قالب ماده ۱۵۴ می رسد.

رئیس هیات ورزش کارگران در ادامه به ضرورت توجه و اجرای فعالیت ها و برنامه های منظم و مرتب ورزشی در واحدهای تولیدی و صنعتی پرداخت و افزود:  فعالیت های مرتب بدنی وتوجه به ورزش همگانی و قهرمانی باعث ایجاد روحیه بانشاط و با طراوت و افزایش بهره وری در محیط های کارگری می شود.

در ادامه این جلسه هر یک از اعضای انجمن  کاراته به بیان دیدگاه ها ونقطه نظرات خود پرداختند و در پایان توسط  مخند شهبازیان رئیس هیات ورزش کارگران و مسئول انجمن کاراته ورزش کارگری استان احکام اعضای انجمن اهدا شد.

 

۱۹ تیر ۱۴۰۰ ۰۹:۳۸
روابط عمومی هیات ورزش کارگری استان کرمانشاه |
کد خبر : ۲۴۲,۱۱۸
کلیدواژه ها: محمد شهبازیان,هیات ورزش کارگری استان کرمانشاه,انجمن کاراته کارگری

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید