فعالیت بیش از 11 هزار ورزشکار کارگر در استان اردبیل

رئیس هیات ورزش کارگری استان اردبیل: تعداد 11 هزار و 300 کارگر ورزشکار کارگر در سطح استان شناسایی و سامان دهی شده است.
ورزش کارگری

به گزارش روابط عمومی هیات ورزش کارگری استان اردبیل؛ علی مهری در نشست با مسئولین انجمن های ورزشی هیات ورزش کارگری استان اردبیل گفت: علی رغم شرایط کرونا و کاهش فعالیت ها و مسابقات ورزش سال گذشته سالی درخشان برای ورزش کارگری استان اردبیل بود که با تلاش و همکاری انجمن ها توانستیم صاحب عنوان استان برتر ورزش کارگری از سوی اداره امور ورزش کارگری وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی شویم.

رئیس هیات ورزش کارگری تعامل مناسب با بخش خصوصی را یکی از فاکتورهای مهم جهت تامین هزینه ها دانست و گفت: میزبانی 3 مسابقه ملی در سطح بالا و کیفیت شایسته کارگران ورزشکار از سراسر کشور موضوعی بود که با تلاش و همکاری انجمن های ورزشی انجام شد.

رئیس اداره ورزش کارگری استان اردبیل افزود: هم اکنون تعداد 11 هزار و 300 کارگر ورزشکار کارگر در سطح استان سامان دهی شده و فعالیت های ورزشی خود را با استفاده از امکانات و مجموعه های ورزشی این اداره کل با بازگشت شرایط به حالت عادی ازسرگیری خواهند کرد.

وی تاکید کرد: اعزام تمام تیم های ورزش کارگری پس از خارج شدن از شرایط کرونا به مسابقات ملی از دیگر برنامه های این هیات در آینده خواهد بود.   

۱۰ اَمرداد ۱۴۰۰ ۰۸:۰۲
روابط عمومی هیات ورزش کارگری استان اردبیل |
کد خبر : ۲۴۲,۹۳۳
کلیدواژه ها: فعالیت بیش از 11 هزار ورزشکار کارگر در استان اردبیل,هیات ورزش کارگری اردبیل,علی مهری

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید