مسئول انجمن تیر و کمان هیات ورزش کارگران استان کرمانشاه معرفی شد

با حکم محمد شهبازیان رئیس هیات ورزش کارگری استان کرمانشاه، نوید امیری به عنوان مسئول انجمن تیر و کمان هیات ورزش کارگری استان کرمانشاه معارفه شد
مسئول انجمن تیر و کمان هیات ورزش کارگران استان کرمانشاه معرفی شد

به گزارش روابط عمومی هیات ورزش کارگری استان کرمانشاه، با حکم محمد شهبازیان، نوید امیری از قهرمانان و مربی با تجربه هیات تیر و کمان استان به عنوان رئیس انجمن تیر و کمان هیات ورزش کارگری استان کرمانشاه منصوب شد.

رئیس هیات ورزشی کارگران استان کرمانشاه در جلسه معارفه مسئول انجمن تیر و کمان کارگری استان که در محل هیات ورزش کارگری برگزار شد، ضمن تشریح عملکرد فعالیت های ورزش کارگری در شرایط کرونایی و ایجاد محدودیت های ستاد مدیریت کرونا در سال گذشته و سال جاری اظهار نمود: تمام مسابقات و فعالیت های ورزشی در بستر فضای مجازی انجام می شود و امیدواریم هرچه زودتر محدودیت ها لغو و به زندگی عادی برای انجام فعالیت های روزمره و ورزشی برگردیم.

محمد شهبازیان عدم اختصاص بودجه ورزشی و اندک درآمد ورزشی از طریق اجاره اماکن ورزشی را از مشکلات پیشرو دانست و افزود: در تلاش هستیم از طریق مدیران واحدهای کارگری این مشکل را مرتفع نمائیم.

در  این مراسم حکم انتصاب نوید امیری به سمت رئیس انجمن تیر و کمان کارگری استان توسط محمد شهبازیان رئیس هیات ورزش کارگری استان، اهدا شد.

 

۱۶ اَمرداد ۱۴۰۰ ۰۹:۳۲
روابط عمومی هیات ورزش کارگری استان کرمانشاه |
کد خبر : ۲۴۳,۲۶۱
کلیدواژه ها: محمد شهبازیان,انجمن تیر و کمان هیات ورزش کارگری استان کرمانشاه,نوید امیری

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید