رئیس فدراسیون ورزش کارگری در پیامی روز خبرنگار را تبریک گفت

رئیس فدراسیون ورزش کارگری در پیامی روز خبرنگار را تبریک گفت

 

 

 

 

 

 

 

 به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش کارگری جواد رمضی در پیامی روز خبرنگار را تبریک گفت. متن پیام بدین شرح است:

 «بسمه تعالی»

 ن وَالْقَلَمِ وَمَا یَسْطُرُونَ

خبرنگاران به راستی تجسم امانت، مسئولیت، تعهد، دلسوزی و وظیفه اند و هم ایشان وجدان بیدار جهان و تصویرگر زمان خویش اند ، زیرا همواره در عمق جامعه زندگی می کنند و سلامت فکری هر جامعه ای ، مرهون تلاش های شبانه روزی آنهاست.

مسئولیت بررسی و انعکاس مشکلات موجود در جامعه و نگاه موشکافانه ، دلسوزانه و عالمانه نسبت به پدیده های بوجود آمده و تلاش در راستای ارائه راهکارهای علمی و عملی در جهت بهبود شرایط،  بر اهمیت و نقش خبرنگاران و مسئولیت خطیری که بر عهده دارند می افزاید.

انتقال نظرات، دیدگاه ها و پیشنهادات سازنده مردم و کارشناسان بخش های گوناگون و تبیین اهداف و عملکرد سازمان ها و نهادهای مسئول توسط خبرنگاران بعنوان یک پل ارتباطی بین مردم و مسئولین، می تواند در رشد و توسعه کشور نقش موثری را ایفا نماید.

هفدهم مرداد ماه، یادآور حماسه آفرینی های شهید محمود صارمی و خبرنگارانی است که بقای حقیقت را به بقای خود ترجیح دادند و با خون خود راستی و صداقت را دردفتر ماندگار روزگار ثبت کردند.

 این روز در حقیقت یادآور فرصتی است گران بها برای پاسداشت مقام شامخ انسان های فرهیخته ای که در راه روشنگری و آگاهی بخشی به آحاد جامعه جان خود را تقدیم کردند و مناسبتی است مغتنم برای تجلیل از خدمات همه خبرنگاران متعهد و دلسوز کشورمان که با قلم خویش طلایه داران جبهه آگاهی و چشم بینا و زبان گویای مردم هستند و نوشته هایشان طلوع حقیقت و بیان دردهای کسانی است که نمی توانند بگویند و فریادشان بی صداست.موفقیت های کسب شده در ورزش کارگری مرهون تلاش و حمایت های همه دست اندرکاران این حوزه از جمله رسانه های کشور است که در این راه همواره پشتیبان ورزش کارگری بوده و از هیچگونه تلاشی دریغ نکردند. این روز را به همه خبرنگاران متعهد و دلسوز خاصه خبرنگاران فعال در حوزه ورزش کشور تبریک عرض نموده و برای همه این عزیزان و خانواده های محترم شان از درگاه خداوند متعال سلامتی،بهروزی و موفقیت مسئلت می نمایم.

۱۶ اَمرداد ۱۴۰۰ ۱۰:۴۴
کد خبر : ۲۴۳,۲۸۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید