مجمع عمومی عادی سالیانه هیأت ورزش کارگری استان گیلان برگزار شد

مجمع عمومی عادی سالیانه هیأت ورزش کارگری استان گیلان به‌صورت مجازی با حضورعلیزاده مدیرکل، پهلوان یلی رئیس هیات ورزشی کارگران گیلان، خوش اخلاق دبیر هیات ،حق پرست نماینده اداره کل ورزش و جوانان و سایر اعضا اعم از رؤسای شهرستان های تابعه، نمایندگان ورزشکاران، داوران، مربیان باشگاه های کارگری و واحدهای تولیدی،نمایندگان محترم کارگر و کارفرما برگزار شد
مجمع عمومی عادی سالیانه هیأت ورزش کارگری استان گیلان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی هیات ورزش کارگری  استان گیلان: روز دوشنبه مورخ 18 مرداد 1400 مجمع عمومی عادی سالیانه هیأت ورزش کارگری استان گیلان به‌صورت مجازی با حضورعلیزاده مدیرکل، پهلوان یلی رئیس هیات ورزشی کارگران گیلان، خوش اخلاق دبیر هیات ،حق پرست نماینده اداره کل ورزش و جوانان  و سایر اعضا اعم از رؤسای شهرستان های تابعه، نمایندگان ورزشکاران، داوران، مربیان باشگاه های کارگری و واحدهای تولیدی،نمایندگان محترم کارگر و کارفرما برگزار شد.

در ابتدای این مجمع خوش اخلاق دبیر هیات ورزش کارگری ضمن عرض خیر مقدم عناوین برنامه را اعلام کرد و سپس پهلوان یلی رئیس هیأت ورزش کارگری استان گزارش عملکرد سال۱۳۹۹ و دستاوردهای این هیأت را بیان کرد و همچنین در خصوص تقویم ورزشی سال۱۴۰۰ گزارشی را ارائه داد.

خزانه دار هیات ورزش کارگری نیز گزارش مالی هیات در سال 1399را به اشتراک گذاشته که با اکثریت آرا به تصویب مجمع رسید و در ادامه در خصوص بیلان مالی هیأت نیز مباحثی مطرح شد .

علیزاده  نیز در خصوص فعالیت های ورزش کارگری در سالهای گذشته و استفاده از ظرفیت ها و پتانسیل های انجمن های ورزش کارگری و همچنین عملکرد هیئت ورزش کارگری گیلان مواردی را مطرح و از رئیس هیات ورزش کارگری استان بخاطر افتخارات و کسب عناوین مختلف استان در سال ۱۳۹۹ تشکر کرد.

دانشفر نایب رئیس فدراسیون نیز در خصوص تاثیر بیماری کرونا در کاهش فعالیت های حضوری در رشته های ورزشی توضیحاتی را ارائه داد و ابراز امیدواری کرد با پایان یافتن بیماری کرونا در آینده شاهد رونق و رشد بیشتر ورزش کارگری در کشور باشیم.

در ادامه حق پرست  نیز در خصوص فعالیت های ورزش کارگری و همکاری این هیات با اداره کل ورزش و جوانان مواردی را بیان و از زحمات رئیس و اعضاء هیات ورزش کارگری تشکر کردند.

 
۱۹ اَمرداد ۱۴۰۰ ۰۸:۳۲
ورزش کارگری |
کد خبر : ۲۴۳,۳۹۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید