با همکاری هیات ورزش کارگری، سطح سلامت اجتماعی مستمری بگیران صندوق بیمه روستائیان در استان کرمانشاه گسترش می یابد

جلسه بررسی و اجرایی نمودن تفاهم نامه معاونت فرهنگی ورزشی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با صندوق بیمه روستائیان، کشاورزان و عشایر کشور با حضور مدیر صندوق بیمه اجتماعی روستائیان، کشاورزان و عشایری استان کرمانشاه و رئیس اداره فرهنگی ورزشی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان و رئیس هیات ورزش کارگران استان در محل صندوق بیمه اجتماعی روستائیان، کشاورزان و عشایر استان برگزار شد.
با همکاری هیات ورزش کارگری، سطح سلامت اجتماعی مستمری بگیران صندوق بیمه روستائیان در استان کرمانشاه گسترش می یابد

به گزارش روابط عمومی هیات ورزش کارگری استان کرمانشاه، محسن رشیدی اقدم در این نشست، با اشاره به اینکه تفاهمنامه با هدف توسعه و ارتقا سطح سلامت اجتماعی و در راستای ارائه خدمات رفاهی به اعضای صندوق بیمه اجتماعی روستائیان منعقد شده است اظهار نمود: طبق این تفاهم نامه و قرارداد، صندوق از خدمات مجموعه های ورزشی کارگران به صورت آزمایشی و برای مدت یک سال استفاده خواهد کرد تا از این طریق میزان و سطح استقبال جامعه هدف را مورد ارزیابی قرار دهد و در صورت استقبال؛ قرارداد تمدید خواهد شد.

وی با اشاره به بحران شیوع کرونا ادامه داد: هر چند کرونا استفاده از بسیاری از خدمات ورزشی را تحت شعاع قرارداده است، اما امیدواریم که هرچه زودتر این بحران برطرف شود و به روال عادی زندگی برگردیم.

محمد شهبازیان نیز ضمن ابراز خرسندی و قدردانی از برگزاری جلسه در راستای اجرایی شدن تفاهم نامه منعقده، اظهار نمود: این تفاهم نامه در راستای ارائه خدمات رفاهی و ورزشی به اعضای صندوق می باشد و مطابق مفاد آن تمامی کارگزاران و مستمری بگیران در سراسر کشور می توانند از ظرفیت ها و خدمات مجموعه های ورزشی کارگران بهره مند شوند.

وی در ادامه گفت: توجه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به سلامت کارگران فراتر از یک تفاهم نامه، بلکه یک جریان سازنده و فراگیر خواهد بود.

وی تصریح کرد: ما آماده ایم با توجه به امکانات و ظرفیت های موجود در استان و با رعایت پروتکل های بهداشتی و در راستای تفاهم نامه منعقده فی مابین صندوق بیمه اجتماعی روستائیان و کشاورزان و وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، خدمات ورزشی خود را به جامعه هدف ارائه دهیم و امیدواریم این خدمات دوسویه باشد و صندوق ما را در اجرای برنامه ها و تحقق اهداف یاری نماید.

۲۰ اَمرداد ۱۴۰۰ ۰۹:۱۵
روابط عمومی هیات ورزش کارگری استان کرمانشاه |
کد خبر : ۲۴۳,۴۴۹
کلیدواژه ها: محمد شهبازیان,محسن رشیدی اقدم,تفاهم نامه ورزشی,صندوق بیمه روستائیان کرمانشاه

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید