مجمع عمومی هیات ورزش کارگری خراسان جنوبی برگزار شد

مجمع عمومی هیات ورزش کارگری خراسان جنوبی برگزار شد

مجمع عمومی هیات ورزش کارگری خراسان جنوبی با حضور غلامرضا اشرفی مدیر کل تعاون، کارو رفاه اجتماعی خراسان جنوبی، بیژن شفیع خراسانی نایب رئیس فدراسیون ورزش های کارگری، محسن قطبی نماینده اداره کل ورزش و جوانان استان، ابوالفضل علیزاده بیرجندی رئیس هیات ورزش کارگری خراسان جنوبی،نمایندگان هیات های ورزشی استان برگزارشد.

ابوالفضل علیزاده بیرجندی با ارائه گزارش عملکرد هیات ورزش کارگری استان در سال 1399 گفت: این هیات مسابقات را به دلیل شیوع بیماری کرونا با بهره گیری از فضای مجازی و رعایت فاصله اجتماعی برگزار کرده است.

رئیس هیات ورزش کارگری خراسان جنوبی افزود : در طول سال گذشته تعداد 100 جلسه تخصصی مرتبط با امور ورزشی با مسئولین ورزشی استان و شهرستان ها جهت هماهنگی برای برگزاری مسابقات و رویدادهای ورزشی گرفته شده است .

وی افزود بیش از 50 مسابقه کاگری در واحدهای کارگری استان برگزار و ورزشکاران کارگر به 12 رقابت ورزشی کارگران کشور اعزام شده اند.

وی با بیان عنوان های کسب شده ورزشکاران در مسابقات کشوری گفت : هم اکنون 31 انجمن ورزش کارگری در استان فعال هستند.

در ادامه تقویم ورزش کارگری در سال 1400 و صورتهای مالی هیات ورزش کارگری به تصویب رسید .

غلامرضا اشرفی ضمن تقدیر و تشکر از اجرای برنامه های ورزشی با توجه به شیوع بیماری کرونا خواستار رفع محدودیت ها و موانع دست و پاگیر شد و پیشنهاد داد تا حق عضویت مسابقات مجازی حذف گردد.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی خواستار دعوت از بازیکنان، مربیان و داوران کشوری جهت آموزش قشر کارگر در استان شد و افزود: از تمام پتانسیل های بخش های مختلف در ورزش برای ارتقاء دانش ورزش کارگری باید استفاده شود .

غلامرضا اشرفی گفت : 90 درصد سالن ها و مجموعه های ورزشی به دلیل بیماری کرونا تعطیل شده است که باعث کاهش درآمد مجموعه های ورزشی شده است که باید برای تامین بودجه برای مجموعه ها از طریق فدارسیون آماتوری ورزش کارگری کشور با وزیر محترم مذاکره صورت گردد.

بیژن شفیع خراسانی نایب رئیس فدراسیون ورزش های کارگری از عوامل اجرایی ورزش کارگری در خراسان جنوبی با توجه به برنامه ها و عملکرد خوب استان تقدیر و تشکر کرد.

وی برگزاری مسابقات درون کارخانه ای شرکت زغال سنگ طبس را نمونه خوبی جهت برگزاری مسابقات ورزشی به صورت واحد و با تعداد کم برای سایر کارخانجات و واحد های کارگری برشمرد و از تلاش های مدیر تربیت بدنی زغالسنگ طبس تشکر کرد.

۱۶ شهریور ۱۴۰۰ ۰۹:۱۸
روابط عمومی هیات ورزش کارگری خراسان جنوبی |
کد خبر : ۲۴۴,۵۹۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید