فعالیت بیش از ۱۱ هزار کارگر ورزشکار اردبیلی در ۳۵ رشته ورزشی

سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل از فعالیت بیش از ۱۱ هزار کارگر ورزشکار در ۳۵ رشته ورزشی خبر داد
ورزش کارگری
به گزارش روابط عمومی هیأت ورزش کارگری اردبیل، نوزدهمین برنامه زنگ ورزش صبحگاهی و پویش دوشنبه های ورزش و کار در همزمان با هفته بزرگداشت تعاون در شرکت تعاونی آذر ساروج سبلان با حضور جمع کثیری از علاقمندان، کارکنان، کارگران، مدیران و رئیس هیات ورزش کارگری استان اردبیل با شعار ورزش، بهره وری و تولید برگزار شد.
 
 بهروز رحیم زاده با عنوان اینکه برگزاری پویش زنگ ورزش کارگری موجب ارتقای بهره وری در واحدهای تولیدی می شود گفت: این برنامه با همکاری اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی، هیات ورزش کارگری به صورت هفتگی در واحدهای تولیدی برگزار می شود.
 
 وی تصریح کرد: هم اکنون تعداد ۱۱۱ هزار کارگر بیمه شده در 23 هزار کارگاه و بنگاه اقتصادی در حال فعالیت هستند و امید است با بهبود شرایط و خروج از وضعیت کرونا فعالیت های ورزشی بیش از پیش در واحدهای تولیدی پیگیری شود.
 
 سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل با بیان اینکه بیش از ۱۱ هزار کارگر به صورت ثبت شده در استان به صورت حرفه ای به امر ورزش می پردازند گفت: طبق برنامه ریزی های انجام شده استان اردبیل میزبان دو مسابقه ملی در سطح کشور خواهد بود.
 
 در ادامه رئیس هیات ورزش کارگری استان اردبیل با بیان اینکه کارگران استان اردبیل در ۳۵ رشته زیرمجموعه این هیات اقدام به انجام فعالیت های ورزشی می کنند گفت: ابتکار اجرای پویش دوشنبه‌های ورزش از سوی فدراسیون ورزش کارگری و با تلاش انجمن ورزش‌های همگانی کارگران کشور مطرح و از سال گذشته تا کنون برنامه موفق و تاثیرگذار در سطح کارخانجات بزرگ استان اردبیل به اجرا درآمده است.
 
وی با اشاره به برگزاری این پویش در شرکت آذرساروج سبلان افزود: با توجه به استقبال جامعه کارگری و به ویژه مدیران واحدهای تولیدی و صنعتی و اثرگذاری مطلوب این پویش، هیات ورزش کارگری بر آن شد تا در مرحله بعدی ضمن انسجام بخشی به این برنامه نسبت به تسری این پویش به سایر شهرستان های در چارچوب قوانین و پروتکل های بهداشتی جاری اقدام کند و هم اکنون در تمامی شهرستان های این برنامه اجرا می شود..
 
رئیس هیات ورزش کارگری استان اردبیل اظهار کرد: این مراسم با حرکات ورزشی شاد در محیطی شاد و نشاط آور انجام شد و کارکنان اقدام به حرکات کششی و حرکات ورزشی کردند.

به گزارش روابط عمومی هیأت ورزش کارگری اردبیل این پویش با همکاری  هیات ورزش کارگری اردبیل و مدیریت اجتماعی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل همزمان با بزرگداشت هفته تعاون انجام شد.

۱۶ شهریور ۱۴۰۰ ۰۹:۲۰
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل |
کد خبر : ۲۴۴,۷۴۱
کلیدواژه ها: فعالیت بیش از ۱۱ هزار کارگر ورزشکار اردبیلی در ۳۵ رشته ورزشی,دوشنبه های ورزش و کار,هیات ورزش کارگری اردبیل

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید