مدیر عامل باشگاه ورزشی گل گهر سیرجان صبح امروز با رئیس فدراسیون ورزش کارگری کشور دیدار کرد

مدیر عامل باشگاه ورزشی گل گهر سیرجان صبح امروز  با رئیس فدراسیون ورزش کارگری کشور دیدار کرد
به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش کارگری در این نشست جواد رمضی رسالت اصلی فدراسیون ورزش کارگری را گسترش و تعمیم ورزش سلامت محور  با اولویت ارتقاء ورزش همگانی عنوان نموده  و نقش ورزش قهرمانی را در ترغیب و تشویق جامعه مخاطب به پرداختن به ورزش حرفه ای موثر دانسته و افزود: نگاه مدیران شرکت ها و بنگاههای تولیدی و صنعتی در رسیدن به اهداف مورد نظر نقش کلیدی و اثرگذاری داشته و در صورت نگاه مثبت آنان به فعالیتهای بدنی کارگران شاهد پویایی و نشاط بیشتر در میان جامعه هدف و افزایش تولید و بهره وری در سطح کلان جامعه خواهیم بود.

وی افزود: با توجه به امکانات و قابلیت های فراوان و زیرساخت های مناسب ورزش کارگری در سطح کشور میزان فعالیت ورزشی کارگران و ضریب اشغال اماکن ورزشی موجود بسیار ناچیز  بوده و بهبود این امر مستلزم همکاری و مساعدت تمامی دستگاههای ذیربط و مدیران بالا دستی و میانی می باشد.

وی در پایان ضمن تقدیر و تشکر از پیگیری ها و اقدامات رئیس هیات ورزش کارگری استان کرمان اظهار امیدواری کرد تا با تلاش های صورت گرفته از سوی ایشان شاهد ارتقاء سطح کمی و کیفی فعالیت های ورزشی استان باشیم.
دکتر اسفندیارپور مدیرعامل باشگاه گل گهر سیرجان نیز در این دیدار به تشریح اقدامات صورت گرفته و برگزاری جشنواره و رویدادهای ورزشی با مشارکت کارگران شرکت و خانواده های معزز ایشان پرداخته و برنامه های آتی این باشگاه را اعلام کرد.
دکتر عابدی قائم مقام شرکت گل گهر سیرجان   مسعود نخعی رئیس هیات ورزش کارگری کرمان و عباس ایران نژاد مسئول ورزش کارگران شرکت گل گهر سیرجان در این جلسه به ارائه نقطه نظرات و پیشنهادات خود پرداختند.
۲۱ شهریور ۱۴۰۰ ۱۳:۵۴
کد خبر : ۲۴۵,۲۹۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید