جلسه مسئولین فدراسیون با معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی صبح امروز برگزار شد

جلسه مسئولین فدراسیون با معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی صبح امروز برگزار شد
به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش کارگری جلسه مسئولین فدراسیون با دکتر چکشیان معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی صبح امروز چهارشنبه ۳۱ شهریورماه در سالن کنفرانس فدراسیون برگزار شد.
 
🔰در ابتدای جلسه جواد رمضی رئیس فدراسیون ورزش کارگری ضمن تبریک انتصاب دکتر چکشیان بعنوان معاون فرهنگی و اجتماعی ابراز امیدواری کرد تا در دوره جدید شاهد افزایش حمایت های وزارت متبوع در راستای گسترش ورزش سلامت محور کارگران و تحقق شعار دولت سیزدهم با تاکید بر برقراری عدالت اجتماعی باشیم. 
🔻وی در ادامه بر مشکلات ساختاری و عدم اختصاص بودجه به فدراسیون اشاره کرده و افزود: در خصوص رفع موانع و مشکلات ساختاری تلاشهای خوبی از سوی مجموعه فدراسیون و مسئولان وزارت متبوع در سالهای اخیر صورت گرفته اما تا کنون نتایج مورد نظر محقق نگردیده است.امیدواریم با حمایتهای معاون محترم فرهنگی و اجتماعی و مسئولین ذیربط به اهداف مورد نظر در راستای خدمت به جامعه شریف و معزز کارگر کشور باشیم.
🔻وی افزود: نگاه مادی در خدمت به جامعه بزرگ کار و تلاش کشور در فدراسیون ورزش کارگری جایگاهی نداشته و کلیه همکاران با هدف خدمت بی منت به جامعه شریف کارگر کشور در حال تلاش شبانه روزی هستند.
 
🔰در ادامه جلسه دکتر مرتضی اسماعیلی دبیرکل فدراسیون نیز به ارائه گزارش اقدامات صورت گرفته در حوزه ورزش کارگری پرداخته و به مشکلات و موانع پیش رو اشاره کرد و بر حمایت دستگاههای ذیربط و تسهیل در برگزاری رویدادهای ورزشی و استفاده از امکانات موجود تاکید کرد.

وی در ادامه به برگزاری رویدادهای قهرمانی کشور در کنار برنامه های همگانی اشاره کرده و افزود: اجرای رقابتهای قهرمانی بعنوان ایجاد انگیزه در میان ورزشکاران  کارگر ضرورت داشته و حضور در عرصه های بین المللی قدرت ورزشکاران کشور را در جهان به نمایش می گذارد.

دبیرکل فدراسیون ورزش کارگری در پایان به پیروزی های ورزشکاران کارگر کشورمان در رویدادهای فرامرزی اشاره کرده و افزود: امیدواریم با دعای خیر مردم و تلاش اعضای کاروان بتوانیم نتایج خوبی را در مسابقات جهانی ورزش شرکت ها که در ۱۴ مهرماه سالجاری در شهر آتن یونان برگزار می گردد باشیم.

 
🔻در ادامه روسای کمیته ها و مسئولین دیگر بخش های فدراسیون ضمن ارائه گزارش عملکرد حوزه مربوطه به ارائه پیشنهادات و نقطه نظرات خود پرداختند.
 
🔰در پایان دکتر چکشیان معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت تعاون،  کار و رفاه اجتماعی ضمن تقدیر از اقدامات صورت گرفته، خواستار تهیه گزارشی از فعالیت فدراسیون ورزش کارگری از بدو تاسیس تا کنون گردیده و افزود: ریل گذاری در راستای دست یافتن به اهداف گام دوم انقلاب و اصلاح ایرادات و تدوین برنامه ریزی و هدفگذاری فعالیت های این حوزه در دستور کار مسئولین فدراسیون قرار گیرد.

 

فرزاد حیدری مدیرکل امور ورزشی، عبدالرسول حامدی مشاور معاونت فرهنگی و اجتماعی و کیوان از همکاران معاونت در این دیدار دکتر چکشیان را همراهی کردند.

۳۱ شهریور ۱۴۰۰ ۱۸:۲۳
کد خبر : ۲۴۵,۸۴۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید