شناسایی ۱۱۰۲ورزشکار کارگر در قم

در شش‌ماهه نخست سال ۱۱۰۲ کارگر ورزشکار، داور و مربی در استان قم شناسایی شده است.
شناسایی ۱۱۰۲ورزشکار کارگر در قم

به گزارش روابط عمومی هیات ورزش کارگری استان قم عصمت جیریایی شراهی در نشست با تعدادی از مسیولین انجمن های  ورزش های  هیات ورزش کارگری استان قم گفت: علی رغم شرایط کرونا و کاهش فعالیت ها و مسابقات ورزش سال گذشته از آذر ماه و شروع سرپرستی این حقیر تبدیل به سالی درخشان برای ورزش کارگری استان قم شد که با تلاش و همکاری انجمن ها توانستیم شاهد کسب  یک مدال طلا در تیراندازی و دو مدال برنز در دو میدانی و حضور درخشان بانوان در چهارمین المپیاد بانوان و  رویدادهای ورزشی مختص به این عزیزان باشیم.
و در سال جدید نیز تا کنون در مسابقات جودو کشوری صاحب عنوان دومی در مسابقات مجازی شدیم که در نهایت،   معاونت اجتماعی استان قم از نظر مدیریت عملکرد وزارت متبوع حائز رتبه دوم گردید.
رئیس هیات ورزش کارگری تعامل مناسب با بخش خصوصی را یکی از فاکتورهای مهم جهت تامین هزینه ها دانست و گفت: میزبانی مسابقات در سطح بالا و کیفیت شایسته کارگران ورزشکار از سراسر کشور موضوعی است که با تلاش و همکاری انجمن های ورزشی انجام خواهد شد.
رئیس هییت ورزش کارگری استان قم افزود: هم اکنون تعداد ششصدو هشتاد و دو کارگر ورزشکار، مربی و داور در بانک اطلاعاتی هیئت ثبت شده است و در هفته گرامیداشت مقام کارگر نیز سیصد و بیست ورزشکار کارگر شناسایی شده ولی هنوز در بانک اطلاعاتی هیئت ثبت نشده که مترصد ثبت اطلاعات در بانک اطلاعاتی هیئت ورزش کارگری هستیم.البته صد کارگر ورزشکار خانم که اکثریت این عزیزان از بانوان رشته کاراته استان هستند به همت سرکارخانم موسوی انجمن کاراته کارگری و سرکار خانم ملا مسئول ورزش بانوان هیئت ورزش کارگری استان شناسایی شده اند.که بسیار از این عزیزان تشکر می کنم و عملکردشان قابل تقدیر است.
وی افزود: ورزشکاران کارگر در سطح استان سامان دهی شده اند و فعالیت های ورزشی خود را با استفاده از امکانات و مجموعه های ورزشی این اداره کل و استان با بازگشت شرایط به حالت عادی ازسرگیری خواهند کرد.
وی تاکید کرد: اعزام تمام تیم های ورزش کارگری پس از خارج شدن از شرایط کرونا به مسابقات ملی از دیگر برنامه های این هیات در آینده خواهد بود.   

۱۱ مهر ۱۴۰۰ ۱۲:۴۱
کد خبر : ۲۴۵,۹۱۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید