میزبانی مسابقات قهرمانی کارگران کشور را در سه رشته ورزشی در برنامه داریم

یکی از مشکلات این هیات عدم ردیف بودجه خاص ورزش کارگری می باشد
میزبانی مسابقات قهرمانی کارگران کشور را در سه رشته ورزشی در برنامه داریم
بیوگرافی
فرشید اوسپید رییس هیات ورزش کارگری استان هرمزگان مهندس معماری و از ده سالگی به دلیل علاقه زیادش به ژیمناستیک فعالیتش را در این رشته ورزشی آغاز کرد و در ۱۸ سالگی در اولین سمت ورزشی اش مسولیت کمیته مربیان ژیمناستیک استان را بر عهده داشت همچنین در ۲۱ سالگی به مدت ۲ سال نیز دبیر این هیات بود.
۱.لطفا خودتان را بطور کامل معرفی کنید؟
فرشید اوسپید هستم متولد سال ۱۳۵۷ در شهرستان بندرعباس
۲.لطفا سابقه مدیریت ورزشی خود را شرح دهید؟
دبیری اتحادیه باشگاهها و هیات ژیمناستیک،مدیر عامل کانون ورزشکاران و قهرمانان،عضو هیات رییسه صندوق حمایت از ورزشکاران و پیشکسوتان استان هرمزگان،مدیر عامل باشگاه فرهنگی و ورزشی گامبرون بندرعباس،مدرس و داور رشته ژیمناستیک،عضو پنج مجمع ورزشی به عنوان نماینده باشگاهها و تدریس در دانشگاه رشته تربیت بدنی را در کارنامه خود دارم.
۳.از چه سالی ریاست هیات ورزش کارگری استان هرمزگان را بر عهده گرفتید؟
از شهریور ماه ۱۳۹۹ مسولیت این هیات را بر عهده گرفتم.
۴.در حال حاضر چند انجمن فعال در این هیات دارید؟
همان طور که مستحضر هستید هیات ورزش کارگری یکی از هیات های پر کار در استان هرمزگان است که با ۳۲ انجمن فعالیت می کند.
۵.پر افتخارترین انجمن های هیات ورزش کارگری استان هرمزگان را با ذکر عناوین کسب شده نام ببرید؟
 انجمن شطرنج هر ساله با کسب  بیش از ۴ مدال کشوری،انجمن کوهنوردی با انجام صعودهایی داخلی و برون مرزی و کسب مقام در هر سال،انجمن دوومیدانی با کسب مقام اول و سوم ماده ۱۰۰ متر، انجمن کبدی کسب مقام قهرمانی کبدی ساحلی کشور، انجمن والیبال ساحلی با کسب مقام اول و دوم در هر دوره از مسابقات قهرمانی کشور،انجمن بسکتبال با کسب مقام قهرمانی کارگران کشور پرافتخارترین انجمن های هیات ورزش کارگری استان هرمزگان هستند.
۶. کمبودها و مشکلات ورزش کارگری استان هرمزگان چیست؟
یکی از مشکلات این هیات عدم ردیف بودجه خاص ورزش کارگری می باشد.
۷.هیان ورزش کارگری استان هرمزگان در سطح کشور چه رتبه ای دارد و آیا این جایگاه از نظر شما قابل قبول است؟
جایگاه هیات در حال حاضر رتبه ۱۹ کشور است که این رتبه قابل قبول نیست و در تلاش هستیم با کمک مجموعه ورزش کارگری استان هرمزگان بتوانیم تا پایان سال یکی از سه جایگاه برتر کشور را کسب کنیم.
۸. برنامه ای این هیات را در سال جاری شرح دهید؟
ارتقا سطح کیفی و کمی ورزش شهرستان ها،برگزاری ۸۶ رویداد استانی جهت استعداد یابی و انتخابی بمنظور شرکت در مسابقات قهرمانی کشور،میزبانی مسابقات قهرمانی کارگران کشور در سه رشته ورزشی و ارتقا جایگاه استان در سطح کشور از مهمترین برنامه های هیات ورزش کارگری استان هرمزگان است.
۹.برای درآمد زایی هیات ورزش کارگری استان هرمزگان چه برنامه های را تدوین کرده اید؟
جذب منابع از صنایع و شرکت ها را در برنامه داریم.
۱۰.اهداف هیات ورزش کارگری را شرح دهید؟
ایجاد شور و نشاط در جامعه کارگری از طریق برگزاری رویدادهای ورزشی،ارتقا ورزش شهرستان ها،ارتقا ورزش بانوان،مشارکت هر چه بیشتر خانواده های کارگری در رویدادهای ورزشی از مهمترین اهداف این هیات است.
۱۱.تعامل شما با اداره ورزش و جوانان چگونه است؟
همیشه تعامل سازنده و همراهی مشترک با اداره ورزش و جوانان را داریم‌.
۱۲.در بخش بانوان چه برنامه های دارید؟
با توجه به پتانسیل ویژه بانوان در ورزش کارگری تمام برنامه های اجرایی و عملیاتی که در بخش آقایان انجام می شود،در بخش بانوان هم اجرایی خواهد شد،این سری از برنامه ها شامل مسابقات،برگزاری لیگ های مختلف مخصوص بانوان،استعدادیابی ویژه بانوان در رشته های زیر مجموعه ورزش کارگری می باشد.    
۱۳. مهمترین فعالیت ها و دستاوردهای هیات ورزش کارگری در سال ۹۹ چه بوده است؟
کسب مقام اول رشته دوومیدانی مسابقات کشوری،تشکیل کمیته صنایع جهت همکاری و جذب منابع در ورزش کارگری،راه اندازی و شروع به فعالیت تمامی انجمن های ورزشی زیر مجموعه و ارتقا ۸ پله ای هیات استان در سطح کشور در ۶ ماهه دوم سال ۹۹
۱۴.با توجه به شیوع ویروس کرونا و اعمال محدودیت های کرونایی فعالیت این هیات چگونه بوده است؟
تمامی فعالیت های قابل اجرا در بستر فضای مجازی انجام گردیده است ولی متاسفانه با شیوع ویروس کرونا بیشتر صنایع و شرکت ها حضور و فعالیت کارگران خود را در رویدادهای ورزشی ممنوع کرده اند که عملا باعث گردید درصد زیادی از برنامه های ورزش کارگری عملیاتی نشود.
سخن آخر:
با تشکر از رییس و معاونت اجتماعی اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان هرمزگان بابت همراهی و حمایت های ویژه از این هیات و روسای انجمن ها و اعضای هیأت استان که بدون حضور این عزیزان هیچ گونه رشد و پیشرفتی صورت نمی گرفت و این نوید را هم می دهم که با برنامه های گسترده ای که این هیات در دست اقدام دارد بزودی شاهد پیشرفت های چشمگیری در ورزش کارگری استان خواهیم بود.
۳ مهر ۱۴۰۰ ۰۹:۲۵
روابط عمومی هیات ورزش کارگری استان هرمزگان |
کد خبر : ۲۴۵,۹۱۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید