در جلسه ای با حضور سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد؛

از فعالیت های شرکت پیشگامان کویر یزد در حوزه ورزش کارگری یزد تجلیل شد

در نشستی با حضور سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی، رئیس هیات ورزش کارگری و رئیس مجموعه های فرهنگی، ورزشی و رفاهی کارگران استان یزد از فعالیت و حمایت شرکت پیشگامان کویر یزد در حوزه ورزش کارگری تقدیر بعمل آمد.
هیئت ورزش کارگری استان یزد, جمال تقی نژاد, عماد تشکری, تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد, پیشگامان کویر یزد

به گزارش روابط عمومی هیات ورزش کارگری استان یزد؛ عماد تشکری سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان با حضور در دفتر شرکت تعاونی پیشگامان کویر یزد از زحمات رضایی نژاد مدیرعامل این شرکت در عرصه ورزش کارگری تقدیر و تشکر کرد.
وی با بیان اینکه در سالهای اخیر شرکت تعاونی پیشگامان کویر افتخار استان یزد بوده افزود: مدیریت عالی در شرکت تعاونی پیشگامان کویر یزد این شرکت را به عنوان الگوی موفق تعاونی در کشور معرفی کرده است که موجب سربلندی استان در سالهای اخیر شده است.
سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد خاطر نشان کرد: در هفته تعاون سال جاری شرکت تعاونی پیشگامان افتخارات متعدد استانی و کشوری را به دست آورد و با بهره گیری از مدیران توانمند، باعث سربلندی بخش تعاون در ایران عزیز شده است.
تشکری ورود فعال و پویا مدیریت شرکت تعاونی پیشگامان در بخش ورزش کارگری را مسرت بخش خواند و تاکید کرد: این که مدیران شرکت تعاونی به مقوله ورزش اهمیت می دهند و در بخش های ورزش قهرمانی و همگانی هزینه می کنند نشان از درایت و توجه ویژه این مجموعه به بحث نشاط و سلامت جامعه دارد.
وی در پایان این نشست با اعطای لوح و تندیس از طرف جواد رمزی رئیس فدراسیون ورزش کارگری از تلاش های محمدرضا رضائی نژاد مدیریت پیشگامان کویر یزد در عرصه ورزش کارگری تقدیر و تشکر کرد.

از فعالیت های شرکت پیشگامان کویر یزد در حوزه ورزش کارگری تجلیل شد
از فعالیت های شرکت پیشگامان کویر یزد در حوزه ورزش کارگری یزد تجلیل شد

۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۹:۳۴
کد خبر : ۲۴۵,۹۳۷
کلیدواژه ها: هیئت ورزش کارگری استان یزد, جمال تقی نژاد, عماد تشکری, تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد, پیشگامان کویر یزد

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید