رئیس فدراسیون ورزش گارگری؛

اردبیل استان پیشرو در ورزش کارگری است

رئیس فدراسیون ورزش کارگری اردبیل را استان پیشرو و موفق در حوزه ورزش کارگری استان دانست.
ورزش کارگری
به گزارش روابط عمومی هیات ورزش کارگری استان اردبیل؛ رئیس فدراسیون ورزش کارگری در سفر به استان اردبیل با مدیرکل ورزش و جوانان اين استان دیدار و گفتگو کرد.
 
جواد رمضی با با عنوان اینکه به دنبال توسعه ورزش در واحدهای کارگری هستیم گفت: مهمترین وظیفه فدراسیون ورزش کارگری توجه به افزایش روحیه نشاط و بهره‌وری در واحدهای تولیدی و در بین جامعه کار و تلاش است.
 
وی افزود: همزمان با شیوع ویروس کرونا ابتکار پویش دوشنبه‌های ورزش و کار در فدراسیون ورزش کارگری شروع و استان اردبیل نیز به عنوان الگوی موفق این پویش توانست بیش از ۲۰ برنامه در واحدهای تولیدی اجرا کند.
 
رئیس فدراسیون ورزش کارگری با اشاره به اهمیت اجرای برنامه ها و مسابقات ورزشی در بین جامعه کار و تلاش تصریح کرد: توجه به مقوله سلامت روحی و جسمی کارگران از رسالت‌های فدراسیون ورزش کارگری است.
 
رمضی با عنوان درخشش وزرشکاران کارگر جمهموری اسلامی ایران در آوردگاه های جهانی گفت: اعزام کارگران ورزشکار به مسابقات بیت‌المللی یکی و جهانی ئو در پی آن افزایش کسب مدال ها در این مسابقات در سال‌های اخیر افزایش چشمگیری داشته است.
 
وی گفت: کسب دو مدال جهانی توسط بانوی کارگر ورزشکار اردبیلی در مسابقات دومیدانی جام شرکت‌ها برای اولین بار در کشور، نشان از ظرفیت این استان جهت توسعه ورزش دو و میدانی بانوان است.
 
رئیس فدراسیون ورزش کارگری با شاره به کسب رتبه دوم هیات ورزش کارگری در بین هیات های استانی کشور عنوان کرد: اردبیل از  استان پیشرو و موفق در  حوزه ورزش کارگری است.
۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۹:۳۴
کد خبر : ۲۴۵,۹۶۸
کلیدواژه ها: ورزش کارگری اردبیل,اردبیل استان موفق ورزش کارگری,فدراسیون ورزش کارگری,جواد رمضی

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید