پویش ورزش و کار در کارخانه سیمان اردبیـل برگزار شد

با حضور نائب رئیس فدراسیون ورزش کارگری کشور بیست و پنجمین پویش ورزش و کار در کارخانه سیمان آرتا اردبیل برگزار و از کارگران ورزشکار نمونه این واحد به قید قرعه تجلیل شد.
پویش ورزش و کار

به گزارش روابط عمومی هیات ورزش کارگری استان اردبیل؛ بیست و پنجمین پویش دوشنبه های ورزش و کار با حضور نائب رئیس فدراسیون ورزش کارگری، رئیس هیات ورزش کارگری استان اردبیل و جمعی از کارگران در کارخانه سیمان آرتا اردبیل برگزار شد.

بیژن شفیع خراسانی با عنوان اینکه به دنبال پویایی محیط کار هستیم گفت: با شیوع ویروس کرونا و محدودیت فعالیت های ورزش و برگزاری مسابقات تصمیم برآن شد که با اجرای پویش دوشنبه های ورزش و کار شادابی و نشاط را به محیط کار بازگردانیم.

نائب رئیس فدراسیون ورزش کارگری افزود: اردبیل از استان های پیشرو در میزبانی مسابقات و اجرای سیاست ها و برنامه های این فدراسیون است که با شیوع ویروس کرونا توانست با  اجرای برنامه دوشنبه های پویش ورزش و کار در واحدهای تولیدی پویایی را به این محیط بازگرداند.

خراسانی تصریح کرد: توجه به ورزش کارگری سرلوحه اهداف ماست و ما با کمک همه تلاش می‌کنیم کارگران در اوقات فراغت خود نیز از فرصت‌های به دست آمده جهت پرداختن به امر ورزش استفاده کنند.

در ادامه این پویش رئیس هیات ورزش کارگری استان اردبیل گفت: با توجه به شیوع ویروس کرونا و لزوم رعایت پرتوکل های بهداشتی تصمیم بر آن شد که با برگزاری پویش دوشنبه های ورزش و کار در فضاهای باز و در محیط کار شاهد افزایش روحیه نشاط و نهایت بهره وری در واحدهای کارگری باشیم.

علی مهری تصریح کرد: امروز با حضور نائب رئیس فدراسیون آماتوری ورزش کارگری شاهد برگزاری بیست و پنجمین پویش دوشنبه های ورزش و کار در کارخانه سیمان آرتا اردبیل بودیم.

وی اظهار امیدواری کرد: با توجه به واکسیناسیون تمامی کارگران واحدهای تولیدی با کاهش روند شیوع بیماری فعالیت های ورزشی را به صورت جدی در بین جامعه کار و تلاش از سرگیری خواهیم کرد.

گفتنی است در پایان برنامه ار کارگران ورزشکار نمونه و فعال این واحد تولیدی در برنامه های ورزشی، به قید قرعه تجلیل شد. 

۴ مهر ۱۴۰۰ ۱۲:۱۱
روابط عمومی هیات ورزش کارگری استان اردبیل |
کد خبر : ۲۴۶,۰۳۳
کلیدواژه ها: پویش ورزش و کار,بیژن خراسانی,فدراسیون ورزش کارگری
Loading

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید