به ماسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس

-برای سومین سال پیاپی نمایش میدانی در مسیر جاودانگی به مناسبت هفته دفاع مقدس به میزبانی ورزشگاه کارگران در شهرستان نجف‌آباد استان اصفهان برگزارگردید.

-برای سومین سال پیاپی نمایش میدانی در مسیر جاودانگی به مناسبت هفته دفاع مقدس به میزبانی ورزشگاه کارگران در شهرستان  نجف‌آباد استان اصفهان  برگزارگردید.

-برای سومین سال پیاپی نمایش میدانی در مسیر جاودانگی به مناسبت هفته دفاع مقدس به میزبانی ورزشگاه شهدای کارگر نجف‌آباد  برگزارگردید.

این نمایش میدانی که همانند سالیان قبل با استقبال بسیار خوب شهروندان مواجه شد،با هدف تبیین مصائب مترتب ائمه معصومین؛ حضرت علی(ع) ، حضرت فاطمه(س)، امام حسین(ع) و یاران و اصحاب با وفایش و نمایش گوشه ای از جانفشانی های رزمندگان دفاع مقدس  و مدافعان حرم  نظیر فتح خرمشهر و عملیات مرصاد، جبهه مقاومت، شهادت سردار دلها  و شهید محسن حججی، انتقام و بمباران پایگاه عین الأسد، انتظار و ظهور منجی عالم بشریت، به همراه جلوه های ویژه و انفجارات واقعی را در قالب نمایش و همراه با جلوه های ویژه در معرض دید علاقه مندان گذاشته شد.

این برنامه امسال ازچهارم مهرماه تا هشتم مهرماه به مدت 5شب، از ساعت 7:30شب در ورزشگاه کارگران (کنار پارک کوهستان) برگزارگردید.


۲۱ مهر ۱۴۰۰ ۱۴:۰۷
مهدی خراطی مهابادی روابط عمومی هیات و اداره امور ورزش کارگران استان اصفهان |
کد خبر : ۲۴۶,۹۳۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید