نتایج سومین دوره مسابقات کمپانی های جهان

ورزشکاران فولاد مبارکه نمایندگان استان اصفهان مقامهای برتر سومین دوره مسابقات کمپانی های جهان در کشور یونان را کسب کردند

ورزشکاران فولاد مبارکه نمایندگان استان اصفهان مقامهای برتر سومین دوره مسابقات کمپانی های جهان در کشور یونان را کسب کردند

ارسال پیام تبریک مهندس محمود امدادیان به مناسبت افتخار آفرینی ورزشکاران کارگر استان اصفهان در مسابقات جهانی 2021 یونان
متن پیام بدین شرح است:
باعث افتخار است که  کارگران تلاشگرو غیرتمند سرزمین عزیزمان علاوه بر موفقیت در عرصه های کاری و علمی، در فعالیتهای ورزشی این گونه مقتدرانه  می درخشند. مسلماً  این روحیه و رفتار نمونه ، الگوی مناسبی برای جامعه کار و تلاش کشور است
کسب عنوان سوم تیمی و دریافت 64 مدال  در مسابقات 2021 کمپانی های جهان به میزبانی کشور یونان  نشانه  عزم و اهتمام  کارگران  برومند سرزمینمان برای کسب بلندترین قله های افتخار در عرصه ورزش جهانی کارگران  است
اینجانب به سهم خود این موفقیت که نشان لیاقت وشایستگی جهاد گران عرصه تولید که در نتیجه  هماهنگی ، همدلی و برنامه‌ریزی جمعی  به دست آمده است  را جامعه کارو تولید و به خصوص فعلان ورزش کارگران استان اصفهان تبریک می گویم
شایان ذکر است نمایندگان شایسته استان و کشور در این رقابتها در بخش بانوان با کسب 7 مدال طلای :
خانم فاطمه نصر نصر آبادی گروه b
ماده ۱۵۰۰متر طلا نفرادی
ماده ۵۰۰۰ متر  مدال طلا
ماده ۸۰۰ متر مدال طلا
خانم طاهره عبد الله زاده  گروه a
ماده  ۱۵۰۰متر مدال طلا
ماده ۸۰۰ متر مدال طلا
خانم زهره دادخواه
پرتاپ نیزه مدال طلا
پرتاب وزنه  مدال  طلا
2 مدال نقره:خانم طاهره عبد الله  گروه ۴۰۰a  متر مدال نقره،،خانم سارا قمصری گروه ،۴۰۰ متر مدال نقره انفرادی b
پنج مدال برنز :مریم سادات شیخان گروه  b
ماده ۱۵۰۰ متر انفرادی  مدال  برنز
ماده  ۴۰۰ متر مدال  برنز
ماده ۸۰۰ متر مدال برنز
خانم سارا قمصری گروه سنی b

ماده ۱۰۰ متر  مدال برنز
پرتاب وزنه مدال برنز
شنا :علی حمزه ای  مقام  دوم ۵۰ متر پروانه گروهA،مقام اول ۱۰۰ متر کرال سینه گروه A ، مقام اول ۵۰ متر قورباغه گروه A ،مقام دوم ۵۰ متر آزاد گروهA،
داوود تربتی:مقام دوم ۴ در ۵۰ مترگروه B، مقام دوم  ۱۰۰ متر کرال پشت در گروB،مقام سوم ۱۰۰ متر کرال سینهدر گروهB،
علی اکبر عاملی:مقام اول ۵۰ متر پروانه در گروه C،مقام اول ۱۰۰ متر مختلط گروه C
جواد موسوی زاده:مقام اول ۱۰۰ متر کرال پشت در گروهA،
مجتبی مکتوبیان:مقام دوم ۵۰ متر قورباغه در گروه B،
امیر طاقونکی:مقام اول ۵۰ متر قورباقه گروه C،مقام دوم ۵۰ متر پروانه در گروه C
عاملی:مقام اول ۱۰۰ متر مختلط در گروه C، مقام سوم ۵۰ متر قورباغه در گروه C و در نهایت مقام سوم تیمی ۴ در ۱۰۰ متر آزاد تیمی در گروه Cاین رقابتها
شایان ذکر است کاروان اعزامی جمهوری اسلامی ایران با حضور 113 ورزشکار در 6 رشته از این رقابتها شرکت داشت که سهم استان اصفهان  50 درصد شرکت ورزشکاران اعزام شده و کسب 14 مدال طلا،13 نقره و 10 برنز می باشد
شرکت فولاد مبارکه اصفهان یکی از نمایندگان کشورمان در این رقابتها با اعزام 40 ورزشکار در رشته های دو و میدانی،فوتبال،تنیس روی میز و شنا به نتایج درخشانی دست یافت

کسب مقامهای برتر سومین دوره مسابقات کمپانی های جهان توسط ورزشکاران فولاد مبارکه نمایندگان استان اصفهان و کشور در این ر قابتها را به جامعه ورزش تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان تبریک میگوییم

۲۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۴۸
مهدی خراطی مهابادی روابط عمومی هیات و اداره امور ورزش کارگران استان اصفهان |
کد خبر : ۲۴۷,۰۳۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید