رئیس هیئت ورزش کارگران استان یزد در پیامی آغاز هفته تربیت بدنی و ورزش را تبریک گفت

جمال تقی نژاد رئیس هیئت ورزش کارگران استان یزد به مناسبت هفته تربیت بدنی و روز ورزش پیامی صادر کرد.
رئیس هیئت ورزش کارگران استان یزد در پیامی آغاز هفته تربیت بدنی و ورزش را تبریک گفت

به گزارش روابط عمومی هیئت ورزش کارگری استان یزد؛ جمال تقی نژاد رئیس هیت ورزش کارگری استان در پیامی فرارسیدن روز تربیت بدنی و ورزش را تبریک گفت.
در این متن آمده است:
" تربیت بدنی واژه‌ای است به وسعت رشد و تربیت و کمال انسان؛ با ورزش می توان از لحاظ جسمانی، روحانی، تعقلی، اجتماعی و اعتقادی به کمال رسید.
ورزش به عنوان یکی از مهمترین ارکان نشاط و سلامت جسم و روح در زندگی امروز نقشی اساسی و بنیادی دارد و بر همین اساس نه تنها یک روز، بلکه تمام روزها و ساعات زندگی را تحت‌الشعاع قرار می‌دهد.
ورزش در دین مقدس اسلام بسیار مورد تاکید است و از سوی بزرگان و ائمه اطهار نیز ورزش سفارش شده است؛ امام سجاد (ع) در رساله حقوق می فرمایند: «بدن تو بر تو حقی دارد و حق آنست که آنرا سالم نیرومند و مقاوم در برابر سختیها و در کمال نشاط نگهداری کنی»
ورزش کردن کارگران بسیار ضروری و مهم است؛ اگر بخواهیم جامعه کارگری با نشاط و نیروی کار با انگیزه داشته باشیم باید در گسترش ورزش میان کارگران و خانواده آنها تلاش کنیم.
اینجانب آغاز هفته تربیت بدنی را خدمت تمامی ورزشکاران به ویژه جامعه ورزش کارگری استان یزد تبریک عرض نموده و سلامتی و موفقیت روزافزون تمام مردم شریف ایران را آرزو دارم

جمال تقی نژاد

رئیس هیئت ورزش کارگران استان یزد"


۲۶ مهر ۱۴۰۰ ۱۰:۴۰
کد خبر : ۲۴۷,۱۹۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید