مسابقات بدمینتون فرزندان کارگر لرستان برگزار شد

مسابقات بد مینتون فرزندان کارگر استان لرستان به مناسبت گرامیداشت 6300 شهید استان برگزار شد.
مسابقات بدمینتون فرزندان کارگر لرستان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی هیئت ورزش کارگری استان لرستان یک دوره مسابقات بدمینتون ویژه فرزندان کارگر به مناسبت گرامیداشت هفته تربیت بدنی و یاد و خاطره 6 هزار و 300 شهید دوران دفاع مقدس استان با همکاری هماهنگی مجتبی میرزاده رییس انجمن بدمینتون کارگری استان در سالن چند منظوره مجموعه ورزشی کارگران شهرستان خرم آباد برگزار گردید .

این دوره از مسابقات صبح روز سه شنبه 26 مهر ماه 1400با حضور 40 نفر از فرزندان کارگر استان در چهار سطح با هماهنگی حمیدرضا درویش پور رییس و فاطمه ستوده نیا نائب رییس ورزش کارگران لرستان برگزار گردید .

مسابقات بدمینتون فرزندان کارگر لرستان پس از رقابتهای نزدیک با برتری 16 نفر از آنان به پایان رسید و به برترین های این دوره از مسابقات حکم قهرمانی و جوایز نقدی اهداء شد .

در آغاز این مسابقات حمیدرضا دوریش پور رییس انجمن ورزش کارگران لرستان بر شادی و نشاط فرزندان کارگر در همه فصول تاکید کرد و گفت : اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان با هماهنگی انجمن های ورزش کارگری تمام تلاش خود را جهت پر کردن اوقات فراغت فرزندان کارگران بکار می گیرد تا شادابی و نشاط و ایجاد انگیزه ایجاد شود .

وی ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهدای استان اظهار کرد : امروز آسایش و امنیت استان و کشور عزیزمان ایران مرهون ایثارگری و شهادت جوانان این مرز و بوم است و همیشه باید نام و یاد شهدای هشت سال دفاع مقدس را در همه مراسمات و برنامه ها گرامی بداریم و الگوی خود قرار دهیم .

۲۸ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۲۴
کد خبر : ۲۴۷,۳۲۱
کلیدواژه ها: مسابقات بدمینتون,فرزندان کارگر,لرستان,درویش پور

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید