در پی قهرمانی تیم فوتبال مس سرچشمه رفسنجان در سومین دوره مسابقات جهانی فوتبال شرکت ها

رئیس فدراسیون ورزش کارگری در پیامی این پیروزی ارزشمند را تبریک گفت

رئیس فدراسیون ورزش کارگری در پیامی این پیروزی ارزشمند را تبریک گفت
به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش کارگری در پی قهرمانی تیم فوتبال مس سرچشمه رفسنجان در سومین دوره مسابقات جهانی فوتبال شرکت ها، رئیس فدراسیون ورزش کارگری در پیامی این پیروزی ارزشمند را تبریک گفت.
در پیام جواد رمضی آمده است:

 

بسمه تعالی
خداوند متعال را شاکرم که در ماه ربیع الاول و همزمان با خجسته میلاد نبی اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع) جامعه بزرگ ورزش کارگری کشور در دو رویداد بین المللی سرافراز بیرون آمده و توانسته است دل ملت عزیز و شریف خاصه کارگران و طلایه داران رونق تولید را شاد و لبخند شوق بر لبانشان بنشاند.
موفقیت کاروان جهادگران تولید در سومین دوره مسابقات جهانی ورزش شرکت ها در روزهای گذشته و اکنون قهرمانی تیم فوتبال کارگری مس سرچشمه رفسنجان در رویداد جهانی فوتبال شرکت ها برگ زرین دیگری را به تالار افتخارات ورزشی تلاشگران عرصه تولید و پیشران اقتصاد کشور افزود.
بر خود لازم می دانم از پیام امیدبخش جناب آقای دکتر عبدالملکی وزیر محترم تعاون، کار و رفاه اجتماعی تقدیر و تشکر نمایم.
همچنین از کلیه دست اندرکاران و همراهان گرامی اعم از مسئولین محترم وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی،مدیرعامل محترم شرکت ملی صنایع مس ایران و مدیران و مسئولین شرکت مس سرچشمه رفسنجان، کادر فنی و سرپرستان و مربیان تیم،هیات ورزش کارگری استان کرمان و همکاران عزیزم در فدراسیون ورزش کارگری که در اعزام این عزیزان به مسابقات همت گماشتند به رسم ادب و احترام تقدیر نمایم.
امیدوارم در آینده شاهد استمرار این موفقیت ها و گرایش بیشتر صاحبان بنگاههای تولیدی و کارفرمایان عزیز در راستای گسترش و تعمیم ورزش سلامت محور در میان جامعه شریف و عزیز کارگر باشیم.
 
جواد رمضی
رئیس فدراسیون ورزش کارگری
۲ آبان ۱۴۰۰ ۲۲:۱۴
کد خبر : ۲۴۷,۵۶۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید