همزمان با هفته تربیت بدنی و ورزش انجام شد:

برگزاری همایش تمرینات صبحگاهی ویژه ی ورزشکاران کارگر در یزد

به مناسبت فرارسیدن هفته تربیت بدنی و گرامیداشت روز ورزش انجمن ووشو کارگران استان یزد همایش تمرینات صبحگاهی ویژه کارگران، فرزندان کارگر و همسران کارگر را در محل پارک کوهستان برگزار کرد.
برگزاری همایش تمرینات صبحگاهی ویژه ی ورزشکاران کارگر در یزد

به گزارش روابط عمومی هیئت ورزش کارگران استان یزد؛ علی کرمانیه رئیس انجمن ووشو کارگران استان یزد در خصوص نحوه برگزاری این همایش صبحگاهی گفت: با توجه به اینکه در هفته تربیت بدنی و ورزش قرار داریم سعی کردیم با برگزاری برنامه تمرینات صبحگاهی ضمن ایجاد نشاط در بین قشر زحمتکش کارگری، رشته ووشو را به عموم مردم معرفی کنیم.
وی افزود: در این همایش که دو روز انجام گرفت با استقبال خوب کارگران و خانواده این عزیزان روبرو شد و علاوه بر اجرای تمرینات صبحگاهی، حرکات و فرم های مروبط به رشته ووشو بصورت انفرادی و گروهی برگزار شد.
کرمانیه حضور بزرگان و پیشکسوتان رشته ووشو در این همایش را مایه دلگرمی عنوان و خاطرنشان کرد: خوشبختانه علاوه بر حضور پرشور ورزشکاران کارگر در این همایش، حضور اساتید ووشو از جمله آقایان دورایران ، حجتی و بانوان ملک ثابت ، معشوری و بهرامی علاوه بر اینکه باعث دلگرمی ما شد، شور و هیجان و انگیزه بالاتری به ورزشکاران منتقل شد.
گفتنی است این همایش روز پنجشنبه با حضور بانوان و روز جمعه ویژه آقایان در محل پارک کوهستان یزد برگزار شد.


ووشو یزد
ووشو یزد
ووشو یزد

۳ آبان ۱۴۰۰ ۰۹:۲۰
کد خبر : ۲۴۷,۵۶۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید