انجمن بسکتبال کارگران استان در اقدامی ارزشمند از پیشکسوت ورزش استان تجلیل کرد

انجمن بسکتبال کارگران استان یزد از پیشکسوت رشته بسکتبال تجلیل بعمل آورد.
هیئت ورزش کارگری استان یزد, انجمن بسکتبال کارگران استان یزد
به گزارش روابط عمومی هیئت ورزش کارگری استان یزد؛ محمودرضا شیخیان رئیس انجمن بسکتبال کارگران استان در این خصوص گفت: همزمان با ایام ولادت حضرت محمد مصطفی(ص) و امام صادق(ع) و به منظور گرامیداشت هفته تربیت بدنی و ورزش فرصتی دست داد تا از یکی از بهترین های ورزش استان تجلیل کنیم.
وی کرونا را مانعی برای برگزاری مراسم ویژه دانست و افزود: به همین منظور به اتفاق آقایان قوامی و برادران از بزرگان ورزش استان، با حضور در منزل پیشکسوت ارزشمند ورزش استان آقای محمد مهرداد با اهدای تابلو فرش از زحمات چندین ساله وی در عرصه ورزش به ویژه بسکتبال قدردانی به عمل آمد.
شیخیان پیشکسوتان را ذخیره های مهم و گرانبهای هر جامعه دانست و گفت: تجلیل از کسانی که سال‌ها برای رشد و شکوفایی ورزش استان زحمات زیادی کشیده اند باید از سوی نهادهای مختلف صورت گیرد؛ بدون شک پایه گذاری و اعتلای ورزش به همت مردان و زنانی رقم خورده است که در سخت ترین روزها دست از حمایت برنداشتند.
قابل ذکر است محمد مهرداد یکی از قهرمانان ملی در رشته های بسکتبال، والیبال، دو و میدانی و شنا در دوران جوانی بود و افتخارات زیادی را برای کشور و استان یزد به ارمغان آورد؛ وی عمر شریفش را در تربیت و آموزش ورزشکاران گذراند و ورزش استان یزد را مدیون زحمات خویش کرد.
۵ آبان ۱۴۰۰ ۱۵:۴۸
کد خبر : ۲۴۷,۷۰۶
کلیدواژه ها: هیئت ورزش کارگری استان یزد, انجمن بسکتبال کارگران استان یزد

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید