گزارشی از اجرای طرح سراسری «سیمرغ» صعود سراسری کوهنوردان کارگر ۳۱ استان به ۳۱ قله مرتفع کشور / ۶ لغایت ۷ آبانماه ۱۴۰۰

گزارشی از اجرای طرح سراسری «سیمرغ» صعود سراسری کوهنوردان کارگر ۳۱ استان به ۳۱ قله مرتفع کشور / ۶ لغایت ۷ آبانماه ۱۴۰۰
🔰گزارش اجرای طرح سیمرغ
 
🔻تیم های مختلف کوهنوردی کارگران سراسر کشور توانستند ۳۱ قله و کوه مرتفع کشور را با گام های استوار و اراده سترگ درجمعی باشکوه در ششم و هفتم آبانماه ۱۴۰۰ صعود و بیرق و  نشان کارگران و پرچم پر افتخار این مرز وبوم در ثانیه های هفتم آبانماه بر فراز قلل مرتفع کشور و همچنین بلندای ایران (دماوند)به اهتزاز در آورند.
 
🔻 بی تردید این رویداد بزرگ برگ زرینی است در کارنامه درخشان و با شکوه ورزش کوهنوردی کارگران کشورکه همواره در اوج خواهد ماند. 
 
🔻طرح سیمرغ پروژه بزرگی بود که در سالهای گذشته از طرف فدراسیون کوهنوردی به کلیه هیات ها و باشگاهها و نیز نهادهای کوهنوردی سراسرکشور بصورت دستورالعمل ابلاغ گردید .مبنای این طرح صعود به بلندترین قله هر استان در نظر گرفته شد. با این تصور کشور ایران در مجموع ۳۱ استان بوده  که ۳۱ قله مرتفع و شاخص برای صعود در نظر گرفته شد. از زمان صدور این ابلاغیه برنامه های گروهی وانفرادی به قلل ایران در قالب طرح  سیمرغ مورد استقبال جامعه کوهنوردی قرار گرفت و برخی از کوهنوردان در مدت کوتاهی توانستند در این برنامه رکوردار داشته باشند.
 
🔻بر همین اساس انجمن کوهنوردی کارگران کشور با توجه به محدودیت های بیماری ویروس کرونا و رکود فعالیت های ورزشی کوهنوردی با هدف فعال شدن این رشته ورزشی در استانها با  مشروط به رعایت پروتکل های مندرجه با برگزاری جلسات متعدد و تمرینات پیش نیاز مقرر شد برای دومین بار طرح  سیمرغ ۳۱  قله رادر یک زمان خاص اجرا نماید . لذا به مناسبت هفته تربیت بدنی و روز کوهنورد از تاریخ ۶ الی ۷ آبانماه  سال ۱۴۰۰ این برنامه با صدور بخشنامه از سوی فدراسیون ورزش کارگری  و موافقت فدراسیون کوهنوردی به کلیه هیات های ورزش کارگری ابلاغ وتوسط انجمن های کوهنوردی  برگزار گردید  
🔻در این برنامه بالغ بر ۲۸۰ کوهنورد کارگر  در سراسر کشور عزیزمان که حضور ۳۰ درصد از بانوان کوهنورد کارگر مشهود بود مشارکت و حضور داشتند.
 
🔷روابط عمومی انجمن کوهنوردی کارگران کشور
 
 
 
@afwsi
۹ آبان ۱۴۰۰ ۱۱:۲۳
کد خبر : ۲۴۷,۹۵۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید