دومین جلسه هم اندیشی روسای انجمن های هیات ورزش کارگری استان هرمزگان برگزار شد

فرشید اوسپید: آمار جذب کارگران به ورزش در حال حاضر ۵/۳ درصد می‌باشد که می بایست تا پایان سال جاری و با همت و تلاش مضاعف تمامی دست اندرکاران هیات ورزش کارگری استان این آمار حداقل به ۹ درصد افزایش یابد.
دومین جلسه هم اندیشی روسای انجمن های هیات ورزش کارگری استان هرمزگان برگزار شد
به گزارش روابط عمومی هیات ورزش کارگری استان هرمزگان، دومین جلسه مشترک انجمن های هیات ورزش کارگری استان هرمزگان در سال جاری به ریاست فرشید اوسپید و با حضور محمد تقی جلیلی بهابادی مدیر صندوق بازنشستگی کشوری استان هرمزگان  و نیز جمعی از روسای انجمن ها با محوریت ارتقا درصد جذب کارگران شرکت ها و کارخانجات به ورزش و ارایه راهکارهای کاربردی و قابل اجرا در سالن جلسات مجموعه ورزشی کارگران بندرعباس برگزار شد.
 
فرشید اوسپید در این جلسه پیشاپیش یوم الله سیزده آبان یادآور حماسه آفرینی ها و ایثارگری ها را گرامی داشت و از روسای انجمن های ورزشی فعال و تلاش آنان در شرایط کرونایی قدردانی کرد.
 
وی اظهار داشت: آمار جذب کارگران به ورزش در حال حاضر ۵/۳ درصد می‌باشد که می بایست تا پایان سال جاری و با همت و تلاش مضاعف تمامی دست اندر کاران هیات ورزش کارگری استان این آمار حداقل به ۹ درصد افزایش یابد. 
 
او در ادامه افزود: با همه گیر شدن ویروس کویید ۱۹ ورزش کشور و استان هرمزگان دو سال خیلی سخت را پشت سر گذاشت که خوشبختانه با واکسیناسیونی که در سراسر کشور انجام شد مجددا شاهد از سرگیری رویدادهای ورزشی در سطح کشور هستیم و مسابقات یکی پس از دیگری در حال اجرا می باشد.
 
سپس محمد تقی جلیلی بهابادی پیشاپیش روز ۱۳ آبان،روز ملی مبارزه با استکبار جهانی را گرامی داشت و ضمن آرزوی توفیق برای تمامی خدمتگزاران محترم نظام جمهوری اسلامی ایران افزود: انجمن ورزش بازنشستگان از شهریور ماه سال جاری شروع بکار کرده است و در همان ابتدای کار با همکاری انجمن شطرنج موفق به برگزاری یک دوره مسابقه آنلاین شدیم،وی استعداد یابی و فعال کردن ورزش شهرستان ها را از دیگر برنامه انجمن بازنشستگان دانست و اضافه کرد در تلاش هستیم که اطلاعات کاملی از ورزشکاران بازنشسته کشوری در شهرستان ها جمع آوری کنیم.
 
در ادامه این جلسه، روسای انجمن های ورزشی نسبت به ارایه نقطه نظرات خود پیرامون توسعه ورزش شهرستانها، همگانی کردن ورزش در رشته‌های مختلف و میزبانی مسابقات پرداختند.
۱۱ آبان ۱۴۰۰ ۲۳:۴۷
روابط عمومی هیات ورزش کارگری استان هرمزگان |
کد خبر : ۲۴۸,۱۰۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید