تجلیل از ورزشکاران قهرمان کارگر لرستانی

آیین تجلیل از مدال آوران مسابقات کوهنوردی ،بدمینتون ،پتانک ،تنیس روی میز استان لرستان برگزار شد .
تجلیل از ورزشکاران قهرمان کارگر لرستانی

به گزارش روابط عمومی هیات ورزش کارگران استان لرستان ظهر امروز شنبه مراسم تجلیل از مدال آوران مسابقات ورزش کارگری بانوان و آقایان به مناسبت هفته تربیت بدنی و کنگره 6300 شهید استان لرستان در رشته های مختلف که از آغاز هفته تربیت بدنی شروع شده بودند با حضور مدیر کل تعاون کار ورفاه اجتماعی و تنی چند از مسئولین و ورزشکاران  و انجمنهای ورزش کارگری در سالن اجتماعات اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی یرگزار گردید.

مدیر کل تعاون کار ورفاه اجتماعی لرستان در این آیین ظرفیت مجموعه های ورزشی استان را خوب توصیف کرد و اظهار داشت : این مجموعه ها در اختیار کارگران و کارفایان قرار میگیرد تا با ورزش و نشاط  چرخ اقتصاد استان و کشور حرکت تند تری داشته باشد .

آشتاب با اشاره با حمایت و پشتیبانی از کارفرمایان در خصوص تشویق کارگران به ورزش خاطر نشان ساخت :باید با برنامه ریزی و ایجاد انگیزه توسط کارفرمایان واحدهای تولیدی تحرک ، ورزش و نشاط را در بین کارگران نهادینه و این فرهنگ را ترویج دهیم .

در پایان از مدال آوران مسابقات ورزش کارگری پتانک ، تنیس روی میز ، بدمینتون بانوان و کوهنوردی با اهداء لوح تقدیر و هدایایی تجلیل بعمل آمد .

 

۲۳ آبان ۱۴۰۰ ۰۹:۴۲
کد خبر : ۲۴۸,۹۲۹
کلیدواژه ها: مدال آوران ورزش کارگری,لرستان,آشتاب

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید