روسای انجمن های ورزشی هیات ورزش کارگری استان اردبیل منصوب شدند

رئیس هیات ورزش کارگری استان اردبیل از اهدای احکام مسئولین و روسای انجمن های ورزشی این هیات در قالب 50 رشته ورزشی خبر داد.
هیات ورزش کارگری اردبیل
 

به گزارش روابط عمومی هیات ورزش کارگری استان اردبیل، طی نشستی در محل سالن همایش های مدیریت تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان اردبیل و با حضور رئیس و اعضا هیات ورزش کارگری استان اردبیل احکام روسا و مسئولین انجمن های ورزشی هیات ورزش کارگری استان اردبیل تقدیم شد.

علی مهری در این مراسم با بیان اینکه هیات ورزش کارگری و کارگران ورزشکار استان اردبیل طی چهار سال گذشته موفق به کسب مقام های و عناوین مهم در سطح ملی و جهانی شدند گفت: کسب نزدیک به 150 مدال در مسابقات کشوری و 10 مدال در مسابقات جهانی توسط ورزشکاران کارگر اردبیلی در طول این دوره از افتخاری بزرگ برای مجموعه ورزش استان و کشور است.

وی با تاکید بر اینکه تشکیل ساختار توسط روسا و مسئولین انجمن های ورزشی باید اولین اولویت باشد گفت: روسا و مسئولین انجمن های ورزشی در قدم اول با تشکیل و ساختار و در مرحله بعدی با تدوین نقشه راه، برنامه های خود را برای سال آینده در حوزه ورزش کارگری مشخص کنند.

رئیس هیات ورزش کارگری استان اردبیل با اشاره به میزبانی مناسب استان اردبیل از مسابقات کشوری کارگران کشور  افزود: تلاش می شود با قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا دوباره با از سرگیری میزبانی رویدادهای ورزش کارگری بتوانیم شور و نشاط را به جامعه کار و تلاش و محیط کار برگردانیم.

وی اعزام کارگران به مسابقات ملی و جهانی رای یکی از اصلی ترین برنامه های این هیات عنوان کرد و گفت: تلاش می شود با تعامل بیشتر با واحدهای تولیدی و جذب اسپانسر بتوانیم بیش از پیش شاهد حضور کارگران ورزشکار استان در مسابقات ملی و جهانی باشیم.

مهری با بیان اینکه بیش از ۱۱ هزار کارگر به صورت ثبت شده در استان به صورت حرفه ای به امر ورزش می پردازند گفت: این تعداد کارگری در ۳۵ رشته زیرمجموعه این هیات اقدام به انجام فعالیت های ورزشی می کردند که در دوره جدید این عدد را به بالای 50 رشته خواهیم رساند.
 به گزاش روابط عمومی هیات ورزش کارگری استان اردبیل در این مراسم احکام بیش از 50 نفر از مسئولین و روسا انجمن های ورزشی هیات ورزش کارگری استان اردبیل اهدا شد.

 

۲۹ آبان ۱۴۰۰ ۰۸:۵۲
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل |
کد خبر : ۲۴۹,۲۴۴
کلیدواژه ها: هیات ورزش کارگری اردبیل ,اهدا احکام روسای انجمن های ورزشی هیات ورزش کارگری اردبیل,ورزش کارگری
Loading

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید