هیات ورزش کارگران شهرستان میبد به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی برگزار می کند؛

برگزاری نمایشگاه کتاب و عرضه محصولات فرهنگی در کاشی امین میبد با همکاری هیات ورزش کارگری

به مناسبت آغاز هفته کتاب و کتاب خوانی نمایشگاه کتاب و عرضه محصولات فرهنگی با شعار "کتاب را به روزمرگی هایم اضافه می کنم" در شرکت کاشی امین میبد با همکاری هیات ورزش کارگری شهرستان میبد و مدیران شرکت افتتاح شد.
هیات ورزش کارگری استان یزد, هفته کتاب, نمایشگاه کتاب, هیات ورزش کارگران میبد

به گزارش روابط عمومی هیات ورزش کارگران استان یزد؛ سیداحمد علایی رئیس هیات ورزش کارگری شهرستان میبد در مراسم افتتاح نمایشگاه گفت: این نمایشگاه با هدف نهادینه کردن فرهنگ کتاب و کتاب خوانی میان کارگران در شرکت کاشی امین میبد افتتاح و خوشبختانه مورد استقبال خوب کارگران قرار گرفته است.
علایی با اشاره به اقدامات خوب فرهنگی و اجتماعی صورت گرفته در شرکت کاشی امین میبد گفت: این شرکت یکی از واحدهای تولیدی پیشرو در امور فرهنگی و اجتماعی میبد به شمار می رود و مدیریت جوان و خلاق این شرکت تاکنون در چند نوبت در جشنواره های استانی از سوی مسوولین مورد تقدیر قرار گرفته است.
رئیس هیات ورزش کارگران میبد با بیان اینکه این نمایشگاه تا پایان آبان ماه دایر است گفت: امیدواریم این نمایشگاه سرآغازی باشد جهت مشارکت بیش از پیش واحدهای تولیدی شهرستان در اجرای برنامه های فرهنگی که در این خصوص اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی با تمام توان حامی کارفرمایان شهرستان می باشد.
در این نمایشگاه که با همکاری اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی و واحد فرهنگی هیات ورزش کارگران یزد- میبد و به میزبانی شرکت کاشی امین میبد گشایش یافت، بیش از 1000 جلد کتاب در موضوعات تاریخی، مذهبی، کودک و نوجوان، ادبیات، فرهنگ و هنر، رمان، کتب انگیزشی و دانشگاهی با تخفیف 50 درصد به فروش گذاشته شده است.

برگزاری نمایشگاه کتاب و عرضه محصولات فرهنگی در کاشی امین میبد با همکاری هیات ورزش کارگری 4
برگزاری نمایشگاه کتاب و عرضه محصولات فرهنگی در کاشی امین میبد با همکاری هیات ورزش کارگری 3
برگزاری نمایشگاه کتاب و عرضه محصولات فرهنگی در کاشی امین میبد با همکاری هیات ورزش کارگری 2

۲۹ آبان ۱۴۰۰ ۰۸:۵۱
کد خبر : ۲۴۹,۲۶۴
کلیدواژه ها: هیات ورزش کارگری استان یزد, هفته کتاب, نمایشگاه کتاب, هیات ورزش کارگران میبد

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید