مسابقات المپیاد ورزش کارگری استان یزد؛

کارگران شرکت توربین های صنعتی غدیر با هم رقابت کردند/قدرت نمایی شهسواری و رحیمی در مسابقات

مسابقات المپیاد ورزش کارگری استان با برگزاری رقابت میان کارگران شرکت توربین های صنعتی غدیر ادامه یافت.
المپیاد ورزش کارگری استان یزد,مجموعه ورزشی کارگران, هیئت ورزش کارگری استان یزد, تعاون، کار و رفاه اجتماعی, استان یزد
به گزارش روابط عمومی هیات ورزش کارگری استان یزد؛ مسابقات المپیاد ورزش کارگری استان با برگزاری رقابت میان کارگران شرکت توربین های صنعتی غدیر ادامه یافت.
این مسابقات در 7 رشته ورزشی با حضور بیش از 50 نفر ورزشکاران شرکت برگزار شد که در پایان حسین شهسواری موفق شد در رشته های پرتاب توپ مدیسین بال و قوی ترین مرد کارگر به عنوان نفر اول انتخاب شود.
هادی رحیمی دیگر ورزشکاری بود که در دو سرعت و روپایی زدن توانست بهتر از سایرین عمل کند و مقام اول را بنام خود کند. در رشته طناب زنی مهدی ابویی موفق به کسب رتبه اول و در رشته هدف زنی باتوپ نیزمحمدرضا جعفرپور مقام اول را از آن خود کرد.
این پایان کار نبود و در رشته طناب کشی تیم غدیر با حضور حسین شهسواری، هادی رحیمی، کاظم حسنی، ابراهیم محمدپور و احمدرضا صادقی با شکست سایر تیم ها، بر سکوی نخست ایستاد.
*هدف از برگزاری این مسابقات تحقق شعار ورزش، نشاط، بهره وری و همچنین فرهنگ سازی در زمینه ورزش و ایجاد محیطی شاد برای کارگران در واحدهای تولیدی است.

۲۹ آبان ۱۴۰۰ ۰۸:۵۱
کد خبر : ۲۴۹,۲۹۰
کلیدواژه ها: المپیاد ورزش کارگری استان یزد,مجموعه ورزشی کارگران, هیئت ورزش کارگری استان یزد, تعاون، کار و رفاه اجتماعی, استان یزد
Loading

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید