حضور کارگران قمی در صعود قله میشو مرند آذربایجان شرقی

حضور شش تن از کارگران خانم و آقای قمی در صعود قله میشو مرند آذربایجان شرقی همراه با ۳۱ استان
حضور کارگران قمی در صعود قله میشو مرند آذربایجان شرقی

 

به گزارش روابط عمومی هیئت ورزش کارگری استان قم، عصمت جیریایی شراهی در خصوص اجرای صعود قله میشو  اظهار داشت:شش تن از کوهنوردان قمی با حمایت شرکت محمد ساعدی نیا  در  این طرح ملی که با همکاری فدراسیون ورزش کارگری، انجمن کوهنوردی کشور به طور همزمان توسط ورزشکاران کوهنورد کارگر سراسر کشور اجرا و به نام جامعه کارگری کشور ثبت خواهد شد.

وی با اشاره به برنامه این صعود در مرند و قدردانی از  شرکت محمد ساعدی نیا به عنوان حمایت کننده افزود: در این برنامه که با همکاری هیات ورزشی کارگران و انجمن کوهنوردی و صعودهای ورزشی استان  صورت پذیرفت،شش تَن از بهترین‌های کارگران کوهنورد از هیات‌ استانی انتخاب و در روز ۲۸ آبان ۱۴۰۰جهت صعود به تبریز و به منطقه اعزام شدند.
جیریایی در ادامه به تشریح اهمیت اثرگذاری ورزش بر ابعاد مختلف زندگی یک کارگر پرداخت و افزود: افزایش راندمان کاری، ارتقا سطح سلامت و ایجاد نشاط از خروجی های پرداختن به ورزش است و از تمامی کارگران استان دعوت می کنیم تا در برنامه‌های ورزشی حوزه کارگری مشارکت کنند.

وی خاطرنشان کرد: انجام اصولی ورزش موضوع مهمی است که به آن تاکید داریم و در این راستا از ظرفیت کلیه هیات‌های ورزشی و انجمن‌های زیر مجموعه خود برای ارتقا ورزش و سلامت کارگران استان بهره خواهیم بُرد.

۳ آذر ۱۴۰۰ ۰۸:۵۵
کد خبر : ۲۴۹,۶۲۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید