اولین دوره مسابقات تیراندازی اهداف ثابت کارگران به همت انجمن تیراندازی هیات ورزش کارگری استان هرمزگان برگزار شد

شرکت کنندگان این دوره از مسابقات در دو رشته تفنگ و تپانچه بادی با حضور تیم هایی از شرکت پالایش نفت بندرعباس،منطقه شش عملیات انتقال گاز،شهرداری بندرعباس،دانشگاه پیام نور فین،آموزش و پرورش ناحیه یک،فولاد هرمزگان،شاهین زمین هرمزگان،نظام مهندسی و شیلات به رقابت پرداختند
اولین دوره مسابقات تیراندازی اهداف ثابت کارگران به همت انجمن تیراندازی هیات ورزش کارگری استان هرمزگان برگزار شد
به گزارش روابط عمومی هیات ورزش کارگری استان هرمزگان،نخستین مسابقه انتخابی تیراندازی کارگران استان در دو بخش بانوان و آقایان به میزبانی شرکت پالایش نفت بندرعباس برگزار شد.
 
شرکت کنندگان این دوره از مسابقات در دو رشته تفنگ و تپانچه بادی با حضور تیم هایی از شرکت پالایش نفت بندرعباس،منطقه شش عملیات انتقال گاز،شهرداری بندرعباس،دانشگاه پیام نور فین،آموزش و پرورش ناحیه یک،فولاد هرمزگان،شاهین زمین هرمزگان،نظام مهندسی و شیلات به رقابت پرداختند.
 
شایان ذکر است تیراندازان برتر این رقابت ها پس از گذراندن تمرینات در اردوی آمادگی و تایید کمیته فنی جهت شرکت در مسابقه قهرمانی کارگران کشور اعزام خواهند شد.
 
گفتنی است فرشید اوسپید رییس هیات ورزش کارگری استان هرمزگان به همراه حسین روحی دبیر و داوود محمدی زاده رییس انجمن تیراندازی کارگری از ابتدای مسابقات با حضور در سالن تیراندازی بر روند انجام کار نظارت مستقیم داشتند.
 
اعضای کادر فنی مسابقات به شرح ذیل می باشند:
۱.سرکار خانم مرضیه صفت زاده  سرداور
۲.سرکار خانم فاطمه جعفری داور امتیاز دهی
۳.سرکار خانم صغری مرادی داور خط
۴.فرزان قاراگزلیان مسول کمیته فنی
۵.سید علی غفوری داور امتیاز دهی
۶.سرکار خانم سارا خشویی داور امتیاز دهی
 
نفرات برتر انفرادی این مسابقات به شرح ذیل می باشند:
نفرات برتر تپانچه بادی آقایان:
۱.محمود طاهری زاده از دانشگاه پیام نور فین مقام اول
۲.روح الله بهمنی  از منطقه شش عملیات انتقال گاز مقام دوم
۳.عماد کریمی از شهرداری بندرعباس مقام سوم
 
نفرات برتر تفنگ بادی آقایان:
۱.شهریار داوری نژاد از شرکت شاهین زمین هرمزگان مقام اول
۲.بهزاد بابایی از منطقه شش عملیات انتقال گاز مقام دوم
۳.محمد حسن زاده از شرکت پالایش نفت بندرعباس مقام سوم
 
نفرات برتر تپانچه بادی بانوان:
۱.سرکار خانم سمیه عبداللهی از آموزش و پرورش ناحیه یک مقام اول
۲.سرکار خانم آتنا دمی زاده از شرکت پالایش نفت بندرعباس مقام دوم
۳.سرکار خانم مریم سالاری از شرکت پالایش نفت بندرعباس مقام سوم
 
نفرات برتر رشته تفنگ بادی بانوان:
۱.سرکار خانم معصومه صادقی از فولاد هرمزگان مقام اول
۲.سرکار خانم اسما پیروانی از منطقه شش عملیات انتقال گاز مقام دوم
۳.سرکار خانم سمنبر گذری از شیلات مقام سوم
۳ آذر ۱۴۰۰ ۱۳:۴۱
روابط عمومی هیات ورزش کارگری استان هرمزگان |
کد خبر : ۲۴۹,۷۵۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید