مسابقه طناب کشی بین کارگران کارخانه سیمان آرتا اردبیل برگزار شد

سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل؛ با شعار ورزش و نشاط در محیط کار یک دوره مسابقات طناب کشی بین کارگران کارخانه سیمان آرتا اردبیل برگزار شد.
مسابقه طناب کشی بین کارگران کارخانه سیمان آرتا اردبیل برگزار شد
 
به گزارش رروابط عمومی هیات ورزش کارگری استان اردبیل؛ بهروز رحیم زاده در حاشیه برگزاری مسابقات ورزشی طناب کشی کارگران کارخانه سیمان آرتا اردبیل گفت: نیروی انسانی سالم موتور توسعه است. واحد کارگاهی با نیروی انسانی سالم به بهروه وری می رسد.
 
وی با اشاره به اینکه محیط کارگاهی توام با نشاط زمینه را برای فعالیت بهتر فراهم می کند افزود: هم اکنون تعداد ۱۱۱ هزار کارگر بیمه شده در 23 هزار کارگاه و بنگاه اقتصادی در حال فعالیت هستند و امید است با بهبود شرایط و خروج از وضعیت کرونا فعالیت های ورزشی بیش از پیش در واحدهای تولیدی پیگیری شود.
 
سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل با بیان اینکه بیش از ۱۱ هزار کارگر به صورت ثبت شده در استان به صورت حرفه ای به امر ورزش می پردازند گفت: هیات ورزش کارگری با تشکیل  تعداد 35 انجمن ورزش فعالیت کارگران ورزشکار را فراهم کرده است.
 
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی در پایان این مسابقات طی آیینی از مدیریت، پرسنل و کارگران این واحدکارگری با حضور سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رئیس هیات ورزش کارگری استان اردبیل تجلیل شد.
۱۴ آذر ۱۴۰۰ ۰۹:۳۱
روابط عمومی هیات ورزش کارگری استان اردبیل |
کد خبر : ۲۵۰,۱۰۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید