ادامه مسابقات المپیاد ورزش کارگری استان یزد با رقابت کارگران شرکت های یاس کیسه و کاشی احسان میبد

در ادامه المپیاد ورزش کارگری استان یزد مسابقات ویژه کارگران شرکت های یاس کیسه و کاشی احسان در یک روز برگزار شد.
ادامه مسابقات المپیاد ورزش کارگری استان یزد با رقابت کارگران شرکت های یاس کیسه و کاشی احسان میبد

به گزارش روابط عمومی هیات ورزش کارگری استان یزد؛ در این مسابقات که با همکاری مدیران شرکت های یاس کیسه و کاشی احسان، اداره تعاون، کار ورفاه اجتماعی و هیات ورزش کارگری میبد برگزار شد نفرات برتر جهت مسابقات استانی معرفی شدند.

"شرکت یاس کیسه"
بر این اساس در رقابت میان 45 نفر از کارگران شرکت یاس کیسه این ابوالفضل امینی بود که با قدرت نمایی موفق شد در رشته های پرتاب توپ مدیسن بال، طناب زنی، دو سرعت و قوی ترین کارگر مرد رتبه اول را از آن خود کند تا نشان دهد در میان جامعه کارگری استعدادهای خوبی وجود دارد که هنوز شناسایی نشدند.
در سایر مسابقات جواد باجی در رشته روپایی زدن، محمدرضا کارگر در رشته هدف زنی با توپ و تیم طناب کشی با حضور امیر فاطمی نیا، سیداحمد طباطبایی، رضا فاطمی نیا، سید مرتضی موسوی و هادی محمدآبادی رتبه برتر را بدست آوردند.
در بخش بانوان نیز عزیزه صبوری در رشته طناب زنی و پرتاب توپ مدیسن بال بعنوان نفر اول معرفی شد.

"شرکت کاشی احسان"
پس از پایان این مسابقات تیم برگزار کننده با حضور در شرکت کاشی احسان، مسابقات را برای60 کارگر این شرکت نیز برگزار کردند. در این مسابقات که با استقبال خوب کارگران همراه بود در رشته های هدف زنی با توپ جواد رحیمی، روپایی زدن با توپ و دو سرعت ایمان ناصری، پرتاپ توپ مدیسن بال هادی رشیدی، قویترین کارگر مرد احمد طاهری، طناب زنی حاجی احمدی بعنوان نفرات برتر معرفی شدند.
در رشته طناب کشی هم علیرضا مهدی پور، مصطفی دهقانی، مصطفی جعفری نژاد، غلامحسین ملانوری و ابراهیم دهقانی موفق شدند بر سایر تیم ها غلبه و به دور استانی راه یابند.
*هدف از برگزاری این مسابقات تحقق شعار ورزش، نشاط، بهره وری و همچنین فرهنگ سازی در زمینه ورزش و ایجاد محیطی شاد برای کارگران در واحدهای تولیدی است؛ نفرات برتر هر رشته به همراه تیم برتر طناب کشی از هر واحد تولیدی به مسابقات استانی راه خواهند یافت.


۱۴ آذر ۱۴۰۰ ۰۹:۲۸
کد خبر : ۲۵۰,۲۶۳
کلیدواژه ها: المپیاد ورزش کارگری استان یزد,مجموعه ورزشی کارگران, هیئت ورزش کارگری استان یزد, تعاون، کار و رفاه اجتماعی, استان یزد
Loading

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید