کسب مدالهای رنگارنک ورزشکاران یزدی در مسابقات پرس سینه کارگران کشور

اولین دوره مسابقات پرس سینه قهرمانی کارگران کشور جام شهید صیاد شیرازی، ۱۸ و ۱۹ آذرماه به میزبانی هیأت ورزش کارگری استان مرکزی در اراک برگزار شد که سهم یزدی ها 3 مدال طلا و یک برنز بود.
کسب مدالهای رنگارنک ورزشکاران یزدی در مسابقات پرس سینه کارگران کشور

به گزارش روابط عمومی هیات ورزش کارگری استان یزد؛ تیم شرکت معدنی و صنعتی چادرملو که در مسابقات پرس سینه (بدون لوازم) قهرمانی کارگران کشور در اراک به سرپرستی محمدرضا افخمی شرکت کرده بود با کسب 4 مدال به کار خود پایان داد.
در این رقابتها که در سالن اختصاصی شرکت آلومینیوم ایران (ایرالکو) اراک انجام شد محمودرضا عرف موفق شد در بخش پیشکسوتان مستر یک و رده وزنی منفی 120 کیلوگرم صاحب گردن آویز طلا شود؛ وی همچنین با شرکت در بخش بزرگسالان و کسب مقام دسته منفی 120 کیلوگرم، دومین مدال خود را بدست آورد.
دیگر طلایی تیم چادرملو حامد فتاحی پور بود که در رده وزنی 93 کیلوگرم مقام اول بزرگسالان را کسب کرد و مدال خوشرنگ طلا را در صندوق مدال یزد قرار داد.
رضا پور رحیمی دیگر ورزشکار یزدی در رده وزنی 105 کیلوگرم به مصاف رقیبان خود رفت و مقام اول پیشکسوتان مستر دو را کسب کرد تا اندوخته استان در این رقابتها به 4 مدال برسد.
سیدعلی محمد موسوی نیز به مقام چهارمی این رقابتها بسنده کرد.
این مسابقات با رقابت بیش از ۱۵۰ ورزشکار در قالب ۱۸ تیم از سراسر کشور در سه رده سنی بزرگسالان، پیشکسوتان (مستر یک، مستر ۲) و هشت وزن برگزار شد.

۲۰ آذر ۱۴۰۰ ۱۱:۴۶
کد خبر : ۲۵۰,۸۸۷
کلیدواژه ها: هیات ورزش کارگری استان یزد, مسابقات پرس سینه قهرمانی کارگران کشور در اراک

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید