قزوین قهرمان مسابقات دو و میدانی کارگران کشور شد

در پایان مسابقات دوومیدانی قهرمانی کارگران در بخش مردان استان قزوین به مقام قهرمانی دست یافت و البرز و اصفهان هم به ترتیب مقام‌های اول و دوم را کسب کردند.
قزوین قهرمان مسابقات دو و میدانی کارگران کشور شد

به گزارش  پایگاه خبری ورزش کارگری به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج مسابقات دوومیدانی قهرمانی کارگران کشور در گروه مردان به میزبانی هیئت ورزش‌های کارگری استان قزوین و با حضور جواد رمضی ریاست فدراسیون ورزش کارگری جمهوری اسلامی ایران و بیژن شفیع خراسانی نایب رئیس فدراسیون ورزش کارگری برگزار شد.

این مسابقات با حضور دوندگان 30 استان و 31 تیم در 9 ماده در مجموعه ورزشی 15 هزار نفری سردار آزادگان برگزار شد و پایان آن تیم استان قزوین به مقام قهرمانی دست یافت و البرز و اصفهان هم به ترتیب مقام‌های اول و دوم را کسب کردند.

رئیس انجمن دوومیدانی کارگران کشور درباره نتایج این مسابقات به خبرنگار تسنیم در قزوین اظهار داشت: در این مسابقات در بخش 100 متر مسعود بهرامی از کیش، جلیل پورنصرالهی از ایلام و آرتین ارشادی از استان البرز حائز رتبه‌های اول تا سوم شدند. همچنین در بخش 400 متر احسان طهماسبی از کرمانشاه، میلاد سروندی از لرستان و محمد ماهیدشتی از کرمانشاه مقام‌های اول تا سوم را به خود اختصاص دادند.

محمدعلی غربی اضافه کرد: همچنین در بخش 400 متر بالای 40 سال روح‌اله محمدی از البرز، بهرام روحی از اردبیل و محمود محسنی از استان قزوین 3 رتبه نخست را کسب کردند و در دوی 800 متر هم عباس کیانی از اصفهان، صادق مظاهری از آذربایجان غربی و میلاد رستم‌نژاد از اردبیل رده‌های اول تا سوم را به دست آوردند.

وی ادامه داد: همچنین در بخش دوی استقامت 1500 متر امیر آذریان از بوشهر، جواد علیزاده از آذربایجان شرقی و مهدی روحی از تیم قزوین الف به ترتیب 3 مقام برتر را کسب کردند و در دوی 5 هزار متر هم امیرحسین صفری از خراسان رضوی، پژمان کرزه‌ای از همدان و رحیم دیبایی از آذربایجان شرقی 3 رتبه اول تا سوم را صاحب شدند.

مسئول انجمن دوومیدانی کارگران همچنین به نتایج رقابت‌های پرتاب وزنه هم اشاره کرد و گفت: در این رشته هم سعید تجدد از اصفهان، امیرحسین خمسه از تیم قزوین الف و داوود ملک‌پور از چهارمحال و بختیاری به ترتیب مقام‌های اول تا سوم را به خود اختصاص دادند و در پرتاب وزنه بالای 40 سال هم روح‌الله سهرابی از قزوین الف، باران ورهرام از گلستان و رضا شیخی از سیستان و بلوچستان اول تا سوم شدند.

غربی افزود: همچنین در بخش 100 در 4 متر امدادی هم تیم استان قزوین اول شد و تیم‌های اردبیل و البرز هم دوم تا سوم شدند. در نهایت در مجموع نتایج تیمی 3 تیم قزوین، البرز و اصفهان مقام‌های اول تا سوم مسابقات را به دست آوردند.

۲۰ آذر ۱۴۰۰ ۱۴:۲۲
کد خبر : ۲۵۰,۹۲۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید